Çukurova Balkon

Çamder Prestij Konutları'nda 249 bin YTL'ye

Çamder Prestij Konutları'nda 249 bin YTL'ye Çamder Prestij Konutları'nda 249 bin YTL'ye

Çekmeköy'ün 144 dairelik 'Prestij'inde tapular hazır.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Çekmeköy'de inşa edilen Çamder Prestij Konutları tamamlandı. Daire tapularının hazır olduğu projede konutlar 3+1 tipinde ve fiyatlar 249 bin YTL'den başlıyor..

Çamder İnşaat'ın İstanbul'un Anadolu yakasında, Çekmeköy mevkiinde projelendirdiği Çamder Prestij Evleri'nde inşaat tamamlandı. 9 bloktan meydana gelen projede toplam 144 daire bulunuyor. Tapu ve iskanı hazır olan konutlar 10 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. Bodrum ve zeminle birlikte 7 katlı olarak projelendirilen Çamder Prestij Evleri'nin bloklarında her katta 2 daire bulunuyor. 7 bin 500 metrekarelik yeşil alana yer verilen Çamder Prestij Evleri'ne konutların büyüklükleri ise 135 ve 155 metrekare. 3+1 tipinde inşa edilen konutların ısı, ses ve su yalıtımı yapılmış durumda. Projedeki dairelerin metrekare birim fiyatı ise bin 850 YTL olarak belirlenmiş.

Çamder Prestij Evleri'nin kapalı sosyal tesisinde fitness center, masa oyunları, sauna ve çok amaçlı salon bulunurken, blokların altında 165 araçlık kapalı otopark yer alıyor. Her otomobilin üzerinde bulunan springler, araçları yangın tehlikesinden korurken, projede kapalı otoparktan asansörle dairelere doğrudan ulaşılıyor. Ortak kullanım alanları için jeneratör sistemi, 24 saat güvenlik, resepsiyon hizmeti, evdeki TV kanalından izlenebilen çocuk parkı da bulunuyor. Çamder Prestij Evleri'nde site bahçe duvarları lazerli kamera sistemi ile döşenmiş. Zemin etüdleri yaptırılan projede, daire içinde mutfaklarda aleve duyarlı, koridorlarda ise dumana duyarlı dedektörlere de yer veriliyor. Projede ayrıca site girişi ile daireler arasında görüntülü diafon sistemi de bulunuyor

Çamder Prestij Konutları'nın künyesi
* Firma: Çamder İnşaat
* Yer: Çekmeköy
* Büyüklük: 10 bin metrekare
* Konut sayısı: 144
* Konut büyüklüğü: 135-155 metrekare
* Fiyat: Bin 850 YTL (metrekare) YTL
* Tel: 0 216 499 70 00
* Web: www.camderinsaat.com.tr

Sabah