ÇamlıYaka Konakları'na ulaşım dopingi!

ÇamlıYaka Konakları'na ulaşım dopingi! ÇamlıYaka Konakları'na ulaşım dopingi!

ÇamlıYaka Konakları projesi, tüm etapları tamamlanarak hizmete açılan Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy Metro Hattı ile birlikte kolay ulaşım ve erişilebilirlik sunan alternatiflerine bir yenisini daha ekledi.


Çekmeköy'de 100 milyon TL yatırımla Ege Yapı imzası ile hayata geçirilen ÇamlıYaka Konakları, yaklaşık 19 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Proje gerek ulaşım aksları gerekse iş ve sosyal yaşam merkezlerine olan yakınlığı ile şehrin merkezinde doğa ile iç içe konforlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. 

Bu kapsamda son olarak hizmete açılan Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy Metro Hattı ile ulaşım çeşitliliği artan ÇamlıYaka Konakları, özellikle İstanbul’un önde gelen iş merkezlerine olan yakınlığı ile Anadolu Yakası’nda bu konseptteki projeler arasında öne çıkıyor. 

İstanbul’un Her İki Yakasına Kolay Ulaşım

Kavacık ve Ümraniye’deki plazalar bölgesine yakın olan ÇamlıYaka Konakları, Kuzey Marmara Otobanı’na olan direkt ulaşımı sayesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden İstanbul’un iş merkezleri Levent ve Maslak’a da rahat bir erişim imkânı sunuyor. Proje Şile Otobanı’na 4 dakika, Bostancı – Dudullu ve Üsküdar – Sultanbeyli metro hatlarına yaklaşık 7 dakika, Buyaka AVM, Meydan AVM, IKEA gibi sosyal yaşam merkezlerine 12 dakika, Ataşehir Finans Merkezi’ne 20 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 30 dakika mesafede inşa ediliyor. 

Yaşam kalitesine önem verenlerin tercihi ÇamlıYaka Konakları olacak

Yaşam kalitesine önem verenler tarafından tercih edilen ÇamlıYaka Konakları, özgün bir mimariye sahip, az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşan, içerisinde üst segment markaların yer alacağı ticari alanlar ve sosyal alanları ile bulunduğu bölgede fark oluşturacak.

ÇamlıYaka Konakları’nda 169 metrekare ila 321 metrekare arasındaki 3+1, 4+1 veya 5+1 tipi dairelerin, her birinin müstakil bahçe kullanımı ya da geniş terasları bulunuyor. 


Web: http://www.camliyakakonaklari.com/