Çankaya The First adres bilgileri!

Çankaya The First adres bilgileri! Çankaya The First adres bilgileri!

Firma: Sinpaş GYO

Proje: The First Residence

İçinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerini barındıran ve toplamda 479 rezidans ile 26 ticari üniteden oluşan Çankaya The First adres bilgileri...Çankaya The First adres bilgileri haberimizde bulunuyor. Proje, Başkent  Ankara  Çankaya'da inşa ediliyor. Sinpaş projesi olarak yükselen Çankaya The First Residence, bünyesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tiplerini barındırıyor.


Çankara The First Residence'da yer alan 1+1 konutların büyüklükleri 48 metrekare ile 60 metrekaer arasında, 2 oda 1 salon konutların büyüklükleri 80 metrekare ile  110 metrekare arasında ve 3 oda 1 salon konutların büyüklükleri 90 metrekare ile 210 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Sinpaş The First nerede?


Çankaya The First Evleri, Uğur Mumcu Caddesi üzerinde yer alıyor. The First Rezidans'ta; pilates stüdyoları, sauna, kapalı otopark, concierge, fitness merkezi ve yüzme havuzu gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor.


The First Çankara ödeme bilgileri için satış ofisini ziyaret etmeniz gerekiyor. Projede teslimlerin 2016 yılında yapılacağı bildiriliyor.


The First Çankaya iletişim bilgilerine göre projeye 44 1 440 numaralı telefondan ulaşılabiliyor. 


Çankaya The First satış ofisi;


Uğur Mumcu Caddesi No:62  Çankaya - Ankara


Telefon: 444 1 440

Web adresi: www.thefirstcankaya.com


Melek GÜNER/Emlakkulisi.comprojeye sor