CarrefourSA, tekne marketi açtı!

CarrefourSA, tekne marketi açtı!CarrefourSA deniz üzerinde market hizmeti vermeye başladı. “CarrefourSA Mavi” isimli tekne ile Göcek koylarında konaklayan motoryat, gulet, charter, sailing teknelere ve elektriği olmayan restoranlara ulaştırılıyor.CarrefourSA deniz üzerinde market hizmeti vermeye başladı. “CarrefourSA Mavi” isimli tekne ile 700 çeşit ürün, Göcek koylarında konaklayan motoryat, gulet, charter, sailing teknelerin yanı sıra kara ulaşımı ve elektriği olmayan restoranlara ulaştırılıyor.


Göcek'te 1 Haziran tarihi itibarıyla hizmete başlayan CarrefourSA Mavi, her gün belirli bir rota üzerinde ilerleyerek, teknelere anında satış imkanı sunarken, iletişim kanalları ile organize edilen siparişleri de teslim ediyor.


BALIK SİPARİŞİ VERİLEBİLİYOR


CarrefourSA Mavi, gıdadan ev gereçlerine, içecekten tekstile 700 çeşit ürünü motoryat, gulet, charter, sailing teknelerin yanı sıra kara ulaşımı ve elektriği olmayan restoranlara ulaştırıyor. CarrefourSA Mavi, Göcek koylarında 30 Eylül'e kadar hizmet verecek. CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, yüzen market projesine ilişkin yaptığı açıklamada, Türkiye’nin yat turizmi merkezlerinden Fethiye’nin Göcek beldesinin, turizm sezonunda dünyaca ünlü pek çok ziyaretçiyi ağırladığına dikkat çekti.


‘TEKNECİLER İÇİN BÜYÜK BİR SORUN OLDUĞUNU TESPİT ETTİK’


Hakan Ergin, yaptıkları araştırma sonucunda Göcek merkezden tekneler için yapılan toplu kumanya alış verişlerinin teknede yeterli alanın olmaması ve taze ürünlerin muhafaza edilememesi nedeniyle sorun yarattığını tespit ettiklerini belirtti. Bu nedenle tura çıkıldıktan belirli bir süre sonra teknelerde alış veriş ihtiyacının doğduğunu belirlediklerini anlatan Hakan Ergin, “Göcek merkeze gelip eksikleri tamamlamanın tekneciler için büyük bir sorun olduğunu gördük.

CarrefourSA olarak yüzen market projemizle bu sorunun çözümüne katkı sağlamayı, teknelerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz. Deneme satışlarında muhatap olduğumuz her bir müşterimize rotamızı ve çalışma sistemimizi anlatarak bölgede bir algı yaratmaya başladık. Yaz tatili boyunca 17 farklı koyu içeren rotamızı takip ederek teknede tatil yapanların ihtiyaçlarını ayaklarına götüreceğiz. CarrefourSA Mavi gıda ürünlerinden temel ihtiyaçlara kadar birçok ürün gamında hizmet sunacak” dedi.


Sözcü 

Bu haber Meydan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldıPerakende sektörünün öncü markası CarrefourSA bir ilke daha imza atarak, “Teknede Ne Lazımsa” sloganı ile deniz üzerinde market hizmeti vermeye başladı. Göcek’te 1 Haziran günü itibariyle hizmete başlayan CarrefourSA Mavi,  her gün belirli bir rota üzerinde ilerleyerek, teknelere anında satış imkânı sunarken, iletişim kanalları ile organize edilen siparişleri de teslim ediyor.


Meydan