Çatalca Kiptaş Konutları ödeme planı şartları!

Çatalca Kiptaş Konutları ödeme planı şartları! Çatalca Kiptaş Konutları ödeme planı şartları!

Firma: KİPTAŞ

Proje: Kiptaş Çatalca Konutları

2 bin 138 dairelik Çatalca Kiptaş Konutları projesinde diğer bir kişiye devir için sözleşme itibariyle 5 yıl dolması gerekiyor. Kiptaş Çatalca'da evler 139 bin 750 liradan satışa çıkarıldı...
Çatalca  Kiptaş  Konutları projesi 2 bin 138 adet daireden meydana geliyor. 6 katlı 180 blok olarak tasarlanan Çatalca Kiptaş Konutları projesi Büyükçekmece Gölü manzarasına sahip.


Çatalca Kiptaş Konutları projesinde tüm daireler 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. Çatalca Kiptaş Konutları projesinde daireler 83 metrekare ve 85 metrekare büyüklüğe sahip. Çatalca Kiptaş Konutları projesinde daireler 139 bin 750 liraya satılıyor.Çatalca Kiptaş Konutları ödeme planı şartları!


Çatalca Kiptaş Konutları ödeme planı kapsamında 20 bin lira peşinat veriliyor. 19 bin 750 lira ara ödeme 24 ay sonra yapılıyor. Kalan 100 bin lira konut bedeli Kiptaş bünyesinde 24 ay vade farksız veya banka kredili ödemeler yapılıyor.


Çatalca Kiptaş Konutları projesinde diğer bir kişiye devir için sözleşme itibariyle 5 yıl dolması gerekiyor. Çatalca Kiptaş Konutları'nda teslimler 24 ay sonra yapılıyor.


Çatalca Kiptaş Konutları projesinde 34 derslikli okul, ticaret alanları, iki cami, kreş, yürüyüş yolları, otopark alanları, yeşil alanlar olacak. Kiptaş Çatalca Konutları'na ev sahibi olanlar başvuramıyor.
Tel: 0212 414 98 98

Web: www.kiptas.com.tr

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.comprojeye sor