Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi!

Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi! Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi!

Firma: KİPTAŞ

Proje: Kiptaş Çatalca Konutları

Konutların deniz ve Büyükçekmece Gölü manzaralı olarak tasarlandığı Kiptaş Çatalca Projesi'nde 180 adet blok yer alıyor. İşte Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi...


2 bin 138 adet dairenin bulunduğu  Kiptaş  Çatalca Evleri kurasız olarak satışa çıkıyor. Projede teslimlerin 24 ayda gerçekleşmesi planlanıyor. 


Kiptaş Çatalca Konutları ödeme koşulları doğrultusunda 20 bin TL peşinatta, 19 bin 750 TL teslimde ödeniyor. 100 bin TL'lik kısım ise Kiptaş bünyesinde 24 ay taksitlendiriliyor.

Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi!

Banka kredisiyle de ödeme yapılabilen  Kiptaş Çatalca Konutları  fiyatları 139 bin 750 TL olarak belirtiliyor. Projede daireler 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. 


Çatalca Kiptaş Evleri Büyükçekmece Gölü ve deniz manzarasına sahip. Projede çocuk oyun alanları ve 34 derslikli okul, açık otopark, geniş yeşil alanlar, iki adet cami gibi imkanlar sunuluyor. 


Kiptaş Çatalca Konutları 6 katlı 180 blok halinde yükseliyor. Çatalca Rüzgar Enerjisi Santrali'ne yakın mesafede olan projede dairelerin alanları 83 ve 85 metrekareden oluşuyor. 


30 soruda Kiptaş Çatalca Konutları!

Tel: 0212 414 98 98

Web: www.kiptas.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor