Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi

Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi

Konutların deniz ve Büyükçekmece Gölü manzaralı olarak tasarlandığı Kiptaş Çatalca Projesi'nde 180 adet blok yer alıyor. İşte Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi...

Çatalca KİPTAŞ Konutları'nda yardımlaşma derneği kuruldu!

Çatalca KİPTAŞ Konutları Sosyal Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Derneği Ağustos ayında kuruldu. 

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nın ticari alanları satışa sunuluyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ, 2.138 dairenin yer aldığı Çatalca Konutları meydanındaki 18 adet iş yerini teklif alma usulü ile satışa çıkarılıyor. Ticari alanlardan satın almak isteyenlerin 21 Aralık Cuma gününe kadar başvuru yapmaları gerekiyor. 

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nın iş yerleri satışta!

Toplam 2 bin 138 adet konutun bulunduğu KİPTAŞ Çatalca Konutları'ndaki iş yerleri satışa sunuldu.

KİPTAŞ Çatalca Konutları daire teslim tarihinde değişiklik!

Tamamı 6 katlı 180 bloktan oluşanKİPTAŞ Çatalca Konutları'nın daire teslim tarihinde değişiklik oldu. İşte yeni teslim programı...

KİPTAŞ Çatalca Konutları daire teslimleri bugün başlıyor!

Yapımı KİPTAŞ tarafından tamamlanan Çatalca Konuları'nda daire teslimleri bugün başlıyor...

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nda daire teslimleri başlıyor!

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nda tamamlanan daireler 6 Ağustos 2018 - 12 Ekim 2018 tarihleri arasında teslim programı çerçevesinde teslim edilecek...

Başakşehir Gölet Konutları KİPTAŞ!

Başakşehir Gölet Konutları KİPTAŞ fiyatları 204 bin TL ile 576 TL arasında değişiyor. 594 dairenin yer aldığı projede daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı...

KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları!

KİPTAŞ Çatalca Konutları’nda hak sahiplerini belirleme kurası çekildi. İşte KİPTAŞ Çatalca kura çekilişi sonuçları..

Çatalca KİPTAŞ Konutları'nda yıkım tespiti yeniden yapılacak!

Çatalca KİPTAŞ Konutları'ndaki yıkılacak konutların yeniden tespitinin yapılmasına karar verildi.

Cem Kara'dan Çatalca'daki KİPTAŞ mağdurlarına sert cevap!

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, KİPTAŞ Mağdurlarına yönelik açıklamalarda bulundu. Çatalca Belediye Meclisi Ocak Ayı oturumunda Kiptaş ile ilgili soru soran AK Partili Meclis Üyesi Hüseyin Kahya'nın sorusunu cevapladı.

Çatalca Belediye Meclisi'nde KİPTAŞ konutları konuşuldu!

Yapımı devam eden Çatalca KİPTAŞ konutları bir süre önce bölge halkı tarafından protesto edilmişti. Çatalca Belediye Meclis Üyesi Mesut Üner, İBB yetkilileri ile görüşmeler yaptıklarını dile getirerek "KİPTAŞ arazisi içinde kalan vatandaşlarımız için konut yapılacak. Ücretsiz dağıtılacak" dedi.

Çatalca KİPTAŞ konutları protesto edildi!

Yapımı devam eden Çatalca KİPTAŞ konutları yüzünden kendilerinin evlerinden edilmek istendiğini söyleyen Manisa Bayırı sakinleri seslerini duyurmaya çalıştı. Bölge halkı, ''Binaların bazılarının temelleri evlerimizin hemen dibine atılmaya başlandı''dedi.

Kiptaş Çatalca Sosyal Konutları'nın PVC işleri sözleşmesi imzalandı!

Kiptaş Çatalca Sosyal Konutları 2.bölge 1021 adet daire inşaatı kapsamında; PVC doğrama , körkasa ve ısıcam işleri 2 milyon 475 bin TL + KDV bedelli anahtar teslim götürü bedel sözleşme kapsamında alt işveren sözleşmesi imzalandı.

Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi

Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi

2 bin 138 adet dairenin bulunduğu Kiptaş Çatalca Evleri kurasız olarak satışa çıkıyor. Projede teslimlerin 24 ayda gerçekleşmesi planlanıyor. 


Kiptaş Çatalca Konutları ödeme koşulları doğrultusunda 20 bin TL peşinatta, 19 bin 750 TL teslimde ödeniyor. 100 bin TL'lik kısım ise Kiptaş bünyesinde 24 ay taksitlendiriliyor.

Çatalca Konutları Kiptaş fiyat listesi!

Banka kredisiyle de ödeme yapılabilen Kiptaş Çatalca Konutları fiyatları 139 bin 750 TL olarak belirtiliyor. Projede daireler 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. 


Çatalca Kiptaş Evleri Büyükçekmece Gölü ve deniz manzarasına sahip. Projede çocuk oyun alanları ve 34 derslikli okul, açık otopark, geniş yeşil alanlar, iki adet cami gibi imkanlar sunuluyor. 


Kiptaş Çatalca Konutları 6 katlı 180 blok halinde yükseliyor. Çatalca Rüzgar Enerjisi Santrali'ne yakın mesafede olan projede dairelerin alanları 83 ve 85...