Cathay Group, Altın Emlak ile iş birliği yapıyor!

Cathay Group, Altın Emlak ile iş birliği yapıyor! Cathay Group, Altın Emlak ile iş birliği yapıyor!

Cathay Group, Nivo Ataköy ve Nivo İstanbul projelerin satış ve pazarlama süreçlerinde sektörde 20'nci yılını geride bırakan Altın Emlak ile iş birliği yapıyor...Altın Emlak, Türkiye'de faaliyet gösteren özel yetkili işletmelerle İstanbul’da buluştu. 

Genel Müdür Mustafa Hakan Özelmacıklı, taşınmaz ticareti yönetmeliğine en hazır emlak firması olarak temsilcilerinin eğitimlerine önem verdiklerini söyledi. Özelmacıklı, "Yetki belgesi ve yeterlilik belgesine ilişkin süreçler özel yetkili işletmelerimiz için büyük önem taşıyor. 5 Aralık öncesinde tüm emlak işletmelerimizin yönetmeliğin ilke ve kurallarına uygun olarak hazır olmalarını çok önemsiyoruz. Bu toplantıda da temsilcilerimizi tüm süreçler ve aşamalar hakkında detaylı olarak bilgilendirdik" diye konuştu.

Cathay Group İle İşbirliği 

Cathay Group Genel Müdür Yardımcısı İsmail Özcan, Altın Emlak ile Nivo Ataköy ve Nivo İstanbul projelerin satış ve pazarlama süreçlerinde iş birliği yapacaklarını ifade etti. Toplantıda aynı grubun yurt dışı iş geliştirme yöneticisi Burak Demirel de Türkiye vatandaşlık programının dünyadaki diğer vatandaşlık ve oturum programlarıyla karşılaştırmalı örneklerini söyledi. 

İlk 100’de 33’üncü Sıradayız

Özelmacıklı, sözlerine şu şekilde devam etti; "Özellikle 2019 yılını innovasyon, dijitalleşme ve değişim yılı olarak değerlendirdik. 15 Nisan tarihinde AB-0291-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından, 19 Haziran tarihinde de YB-0217 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirildik. Yetki kapsamındaki Emlak Danışmanı (Seviye 4) ve Sorumlu Emlak Danışmanı (Seviye 5) ulusal yeterliliklerinde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine de başladık. Sektörümüzdeki emlak firmaları içinde bu akreditasyonu sağlayan tek emlak firmasıyız"