Çekmeköy Daphne Garden Residences ne zaman teslim?

Çekmeköy Daphne Garden Residences ne zaman teslim? Çekmeköy Daphne Garden Residences ne zaman teslim?

Firma: Birlik Grup

Proje: Daphne Garden Residences

Daphne Garden Residences projesi Birlik Grup tarafından hayata geçiriliyor. Çekmeköy Daphne Garden Residences ne zaman teslim? sorununa haberimizin içinde yer veriyoruz. Projede fiyatlar 245 bin TL'den başlıyor...İstanbul Çekmeköy'de konumlanan  Daphne Garden Residences  projesinde toplam 108 adet konut yer alıyor. Çekmeköy Daphne Garden Residences  Birlik Grup  güvencesiyle inşa ediliyor.


Daphne Garden Residences'ta daire tipleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Daphne Garden Residences Çekmeköy projesinde yer alan dairelerin alan büyüklükleri 111 metrekare ile 139 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Çekmeköy Daphne Garden Residences ne zaman teslim? sorusunu yanıtlamadan önce daire fiyatları hakkında bilgi verelim.


Birlik Grup projesi Daphne Garden Residences'ta 36 adet 2 oda 1 salon, 72 adet de 3 oda 1 salon konut yer alıyor. 3 bloktan oluşan Daphne Garden Residences projesinde 2 blok 15 katlı olarak, 1 blok ise 6 katlı olarak yükseliyor. 


Daphne Garden fiyatları,

2 oda 1 salon daireler 252 bin TL ile 280 bin TL arasında,

3 oda 1 salon daireler ise 294 bin TL ile 350 bin TL arasında 

2 oda 1 salon bahçe katı daireler 253 bin TL'den

3 oda 1 salon daireler 317 bin TL'den satışa sunuluyor. 


Çekmeköy Daphne Garden Residences ne zaman teslim? Projede konut teslimlerinin 2014 yılı içerisinde gerçekleştirlmesi planlanıyor.


Daphne Garden Residences Çekmeköy ödeme planı; yüzde 25 peşinat ödendikten sonra banka kredisi kullanılabiliyor, ya da firma bünyesinde 18 aya kadar taksitlendirme yapılabiliyor. Projenin sosyal imkanalrı arasında peyzaj alanları, güvenlik, kapalı otopark, merkezi ısıtma sistemi bulunuyor. 


Çekmeköy Daphne Garden Residences ne zaman teslim?  Daphne Garden Residences projesinde daire teslimlerinin Aralık 2014'te yapılması planlanıyor.


Daphne Garden Residences satış ofisi:

Aydınlar Mah. Sultangazi Cad. No:67 Çekmeköy - İstanbul


Telefon:0216 484 84 60

Web: www.daphnegardenresidences.com

Belemir ÖKSÜZ/Emlakkulisi.comprojeye sor