Cendere Seba Office Boulevard projesi!

Cendere Seba Office Boulevard projesi! Cendere Seba Office Boulevard projesi!

Firma: Seba İnşaat

Proje: Seba Office Boulevard

Cendere Seba Office Boulevard projesi içerisinde 188 adet ofis, 3 adet restoran ve 13 adet dükkan yer alıyor. Toplam yatırım bedeli 200 milyon dolara sahip projenin 16 bin metrekaresi yeşil alana ayrılıyor.İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane Cendere bölgesinde yer alan Seba Office Boulevard projesi 204 bağımsız bölümden oluşuyor. Proje 5 adet blok ve 204 adet bağımsız bölümden oluşuyor. 


lndex Grup ile  Seba İnşaat  ortaklığıyla hayata geçirilen Cendere Seba Office Boulevard projesinde 188 adet ofis, 3 adet restoran ve 13 adet dükkan yer alıyor.  Projenin teslim tarihi 1 Mayıs 2017 olarak planlanıyor.


Cendere Seba Office Boulevard projesi ortak alanları sosyal alanlar, süs havuzları, mini golf, masa tenisi ve basketbol sahaları, çocuk bakım alanları ve sağlık merkezi, kat bahçeleri, oturma alanları yer alıyor.


Cendere Seba Office Boulevard projesi Kemerburgaz'a 5,5 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 14 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 kilometre, İstanbul  Çevre Yolu'na 6 kilometre, Maslak merkeze 4 kilometre kadar uzaklıkta yer alıyor. 


Seba Office Boulevard satış ofisi!

Adres:Ayazağa Mah. Cendere Cd. Yolu No:13 Sarıyer İstanbul (TV8 karşısı)

Tel: 0 212 289 0077

Web:www.sebaoffice.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor