Cer İstanbul'da yüzde 10 peşinat 50 ay 0 faiz!

Cer İstanbul'da yüzde 10 peşinat 50 ay 0 faiz!

Uluslararası mimari ödüllü projelerin markası Ege Yapı, Emlak Konut GYO güvencesiyle Tarihi Yarımada’da hayata geçirdiği Cer İstanbul projesinde sunduğu fırsatlarla ev sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat, 120 ay 0,69 oran veya 50 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.


Ege Yapı, Emlak Konut GYO güvencesiyle Tarihi Yarımada’da hayata geçirdiği Cer İstanbul projesinde sunduğu fırsatlarla konut sahibi yapıyor. 

Sadece 127 adet konutun yer aldığı Cer İstanbul’da 1 oda 1 salondan, 6 oda 1 salona kadar farklı yaşam alanlarına sahip rezidans daireler, sınırlı sayıda loft daireler ve ticari üniteler, seçkin hizmetleriyle lüks bir otel hizmeti verecek apart üniteler, restoranlar ve sosyal aktivite alanları yer alıyor.


Tarihi Yarımada’da Ayıcalıklı Yaşam

Ege Yapı, Emlak Konut güvencesi ile geliştirdiği Cer İstanbul projesinde yüzde 10 peşinat, 120 ay 0,69 oran veya 50 ay 0 faiz imkanı veriyor. Mart 2021'de teslim edilecek Cer İstanbul’da bağımsız bölümlerin ortalama metrekare satış fiyatı KDV dahil 19 bin TL’den satışa sunuluyor.

Tarihi Yarımada’da, Yedikule sahil hattında, karşısında Adalar, arkasında Yedikule Hisarı manzarası ile son yıllarda geliştirilen en özel projelerden olan Cer İstanbul projesi, bulunduğu lokasyon, az katlı mimarisi ve özel tasarım peyzaj alanları ile dikkat çekiyor. Proje içerisinde yer alan 5 adet 150 yıllık tescilli yapılar restore edilirken, yeni inşa edilen 5 adet yapı ise özgün bir mimari ile tasarlanıyor.

Dubai Cityscape Awards’ta ‘Az Katlı Konut Projesi’ kategorisinde birinciliğe layık görülen ve bu alanda Türkiye’den ödül kazanan tek proje olan Cer İstanbul aynı zamanda “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” seçildi. Cer İstanbul’da 1 oda 1 salondan, 6 oda 1 salona kadar farklı yaşam alanlarına sahip rezidans daireler, loft ve ticari üniteler, seçkin hizmetleriyle lüks bir otel hizmeti verecek apart üniteler, restoranlar ve sosyal aktivite alanları bulunuyor. Cer İstanbul’da satış fiyatları 1 milyon 950 bin TL’den başlıyor. 


Ulaşımda Büyük Kolaylık

Yedikule Hisarı’nın yanı başında, Tarihi Yarımada’nın büyüleyici güzelliklerine yürüme mesafesinde ayrıcalıklı bir yaşam sunan ve  Marmaray  Kazlıçeşme İstasyonu’nun hemen yanı başında bulunan Cer İstanbul; Avrasya Tüneli girişine 2 kilometre, D100 Karayolu’na 4 kilometre, Yenikapı Metro İstasyonu’na 3,5 kilometre ve Yenikapı Feribot İskelesi’ne de 3,4 kilometre mesafede yer alıyor.
 

http://www.egeyapi.com/