28 / 11 / 2023

Cevahir AVM ile yeni yılın masal kahramanı siz olun!

Cevahir AVM ile yeni yılın masal kahramanı siz olun!

Cevahir AVM ile yeni yılın masal kahramanı siz olun. Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, yeni yıl dekorları ve birbirinden farklı sürpriz etkinlikleri ile yılbaşı alışverişinin vazgeçilmez adresi oluyor.Ziyaretçilerine yılın son ayında bir kış masalı yaşattıran Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, yeni yıl dekorları ve birbirinden farklı sürpriz etkinlikleri ile yılbaşı alışverişinin vazgeçilmez adresi oluyor.


İstanbul Cevahir AVM; birbirinden renkli yeni yıl aktiviteleri, bir kış masalı yaşattıran süslemeleri ve mağazalarının özel kampanyaları ile 2015’e coşkulu bir merhaba diyor.


Kendi Yılbaşı Ağacını Kendin Süsle


01-31 Aralık tarihlerinde Cevahir AVM ziyaretçileri, kendi yılbaşı ağaçlarını dijital ortamda süsleyebilecekler. Etkinliğin sonunda süsledikleri ağaçlarla birlikte çektirdikleri fotoğraflar kendilerine hediye edilecek.


Çocuklar Kendi Masal Kitabının Kahramanı Oluyor!


Cevahir AVM, “yeni yılın masal kahramanları” adı altında düzenlediği etkinlikleri ile çocuklara hem sürpriz hediyeler kazandıracak hem de kendi fotoğrafları bulunan bir masal kitabı hediye edecek. 15-29 Aralık tarihlerinde etkinliğe katılan çocuklar böylelikle, kendi masal kitaplarının kahramanı olma şansı yakalayacak.


Yeni Yılın Yeni Kahramanları


İstanbul Cevahir, 15-29 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilerine görevler verecek. Bu görevleri tamamlayanlar, “yeni yılın yeni kahramanları” olarak hem kapağında kendi fotoğrafları olan tamamladıkları görevleri içeren masal kitabını hem de sürpriz hediyeler almaya hak kazanacak.


Sevdiklerinizi ve kendinizi aynı anda mutlu etmek istiyorsanız, 200’den fazla mağazası ile binlerce ürün alternatifi sunan İstanbul Cevahir’e gelin, hem sevdiklerinizi sevindirecek hediyeler seçin; hem de unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşayın!


Geri Dön