29 / 05 / 2022

Cevgun Ökmen, Kızılbük GYO Yatırımcı İlişkileri Müdür Yardımcısı oldu!

Cevgun Ökmen, Kızılbük GYO Yatırımcı İlişkileri Müdür Yardımcısı oldu!

Kızılbük GYO Yönetim Kurulu, Yatırımcı İlişkileri Bölümü'nün görevlerini yürütmek üzere Cevgun Ökmen'in Yatırımcı İlişkileri Müdür Yardımcısı ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak göreve atanmasına karar verdi.Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Yatırımcı İlişkileri Bölümü yapılanması hakkında açıklama yaptı. 

Kızılbük GYO Yönetim Kurulu, Yatırımcı İlişkileri Bölümü'nün görevlerini yürütmek üzere Cevgun Ökmen'in Yatırımcı İlişkileri Müdür Yardımcısı ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak göreve atanmasına karar verdi.  

Kızılbük GYO'nun KAP açıklaması:
Şirket Yönetim Kurulumuz Yatırımcı İlişkileri Bölümü yapılanması ile ilgili 26.01.2022 tarihinde aşağıdaki kararı almıştır.

1. Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 11 inci maddesinin 2 inci fıkrası ("Yatırımcı ilişkileri bölümü yöneticisinin "Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı" ve "Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı' na sahip olması, ortaklıkta tam zamanlı yönetici olarak çalışıyor olması ve kurumsal yönetim komitesi üyesi olarak görevlendirilmesi zorunludur.") kapsamında Yatırımcı İlişkileri Bölümü'nün görevlerini yürütmek üzere Cevgun Ökmen'in Yatırımcı İlişkileri Müdür Yardımcısı ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak göreve atanmasına,

2. Atama kararının ve Yatırımcı İlişkileri Bölüm yetkililerine ait iletişim bilgilerinin güncellenerek kamuya ilan edilmesine,

toplantıya katılan üyelerin oy birliği ile karar verilmiştir.

  
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.