06 / 07 / 2022

Ceylan İnşaat ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülünün sahibi oldu!

Ceylan İnşaat ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülünün sahibi oldu!

Ceylan İnşaat, Altın Badem Ödülleri’nden ‘Yılın Kurumsal Markası’ ödülüne layık görüldü. Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, "Türkiye’nin en güzel beldelerinden biri olan Datça’da bu ödülü almaktan gurur duyuyoruz" dedi.Ceylan İnşaat, Datça’da bu yıl ilki gerçekleştirilen Altın Badem Ödülleri’nden ‘Yılın Kurumsal Markası’ ödülünü aldı. 

 

Başarılarını bir kez daha tescilledikleri için duyduğu mutluluğu dile getiren Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, "Türkiye’nin en güzel beldelerinden biri olan Datça’da bu ödülü almaktan gurur duyuyoruz" dedi.

 

Ceylan, “Yaptığımız işin takdir edilmesi çok güzel. Her zaman söylediğim gibi hedefimiz kaliteden asla ödün vermeden bu iş süreçlerimizi yönetmek. Ceylan İnşaat Ailesi olarak, çok büyük bir ekibiz ve el ele vererek daha güzel işlere birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.

 

 ‘Yılın Kurumsal Markası’  ödülü, Türkiye’nin en önemli televizyon ve film yıldızlarından Burcu Kıratlı tarafından Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan’a takdim edildi.