01 / 07 / 2022

Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi 30 Nisan'da açılıyor!

Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi 30 Nisan'da açılıyor!

Doğu'nun en büyük alışveriş merkezi olacak Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi, 30 Nisan'da açılıyor. Diyarbakır Şanlıurfa Bulvarı'nın en önemli kavşağında açılacak olan AVM, 150 milyon dolara maloldu.
Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığıyla gerçekleştirilen, Doğu'nun en büyük alışveriş merkezi olacak Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi, 30 Nisan'da açılıyor. Diyarbakır Şanlıurfa Bulvarı'nın en önemli kavşağında açılacak olan AVM, 150 milyon dolara maloldu. 

Karavil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Karavil "Yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçiye hizmet vermeyi hedefleyen dört katlı AVM, çağdaş mimarisi ile Diyarbakır'ın dikkat çeken yapılarından biri olacak. Yaklaşık 4 bin kişinin istihdam edileceği bu projede ayrıca biri üç yıldızlı, diğeri beş yıldızlı olmak üzere iki ayrı otel de yer alacak. Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi gerek mağazaları gerekse yeme içme mekanları, sinema salonları, okyanus akvaryumu ve çocuk eğlence merkezi ile Diyarbakır'daki eğlence ve sosyal hayatın çehresini değiştirirken, önemli bir boşluğu da doldurmuş olacak" dedi. 


Star