26 / 05 / 2022

Ceylan Karavil Park AVM

Ceylan Karavil Park AVM

Doğu ve Güneydoğu'nun en büyük alışveriş merkezi Ceylan Karavil Park, Diyarbakır'da açıldı. 4 bin kişinin istihdam edildiği 150 milyon dolarlık yatırımın açılışına halk büyük ilgi gösterdi.

Doğu'nun ilk dev akvaryumu Ceylan Karavil Park'ta açıldı!

Ceylan Karavil Park alışveriş merkezi, 150 milyon dolarlık yatırımla Diyarbakır'da kapılarını açtı. Dünya denizlerinden ve göllerinden örneklerin sergilendiği 3.000 metrekarelik akvaryum Doğu'nun ve Güneydoğu'nun ilk dev akvaryumu...

Diyarbakır Ceylan Karavil Park AVM açılışı bugün gerçekleşti!

Diyarbakır Ceylan Karavil Park AVM, bugün etkinliklerle açıldı. 150 milyon dolarlık yatırımla, 55 dönüm üzerinde yer alan Diyarbakır Ceylan Karavil Park AVM, Diyarbakır Şanlıurfa Bulvarı'nın en önemli kavşağında konumlandırılıyor.

Ceylan Karavil Park AVM'nin yüzde 95'i kiralandı!

Perakendenin ünlü markaları, Doğu ve Güneydoğu' nun 150 milyon dolarlık AVM'si Ceylan Karavil Park'a akın etti. Diyarbakır'daki AVM' nin yüzde 95' i kısa sürede kiralandı.

Ceylan Karavil Park 30 Nisan'da açılıyor!

Doğunun en büyük alışveriş merkezi Ceylan Karavil Park, 30 Nisan 2014'te açılıyor. 150 Milyon Dolarlık proje yaklaşık 4 bin kişi istihdam edecek. Ceylan Karavil Park Diyarbakır Şanlıurfa Bulvarı'nın en önemli kavşağında açılacak.

Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi 4 bin kişiye iş sağlayacak!

Diyarbakır'da yaptırılan ve 4 bin kişiye istihdam sağlayacak Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi, 30 Nisan'da hizmete açılacak. Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi 4 bin kişiye iş sağlayacak.

Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi, 30 Nisan'da hizmete girecek!

Karavil ve Ceylan Grup ortaklığıyla gerçekleştirilen, Doğu'nun en büyük alışveriş merkezi olacak Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi, 30 Nisan'da hizmete girecek. Ceylan Karavil Park AVM'de 4 bin kişi istihdam edecek...

Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi 30 Nisan'da açılıyor!

Doğu'nun en büyük alışveriş merkezi olacak Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi, 30 Nisan'da açılıyor. Diyarbakır Şanlıurfa Bulvarı'nın en önemli kavşağında açılacak olan AVM, 150 milyon dolara maloldu.

Ceylan Karavil Park AVM’de kira eylemi!

Diyarbakır'da yer alan Ceylan Karavil Park AVM’de 61 esnaf yüksek kira artışları nedeniyle saat 10.00'dan saat 12.00'ye kadar iş yerlerini açmadı.

Ceylan Karavil Park'ın 2 oteli 2017'de açılacak!

Ceylan Grup ve Karavil Grup ortaklığıyla gerçekleştirilen, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun en büyük alışveriş merkezi olan Ceylan Karavil Park'ın, üç yıldızlı oteli 2017 yılı mart ayında faaliyete geçecek.

Sancaktepe Kenan Ceylan parkı açıldı!

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in talimatıyla dört bir yanı park ve bahçelerle donatılan Sancaktepe, yeni bir parka daha kavuştu. Sancaktepe Belediyesi tarafından yaptırılan Şehit Astsubay Kenan Ceylan parkı hizmete açıldı.

Tekzen Diyarbakır’da ikinci mağazasını açtı!

Tekzen, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki yatırımlarını kararlılıkla sürdürüyor. Tekzen bölgedeki 10’uncu, Diyarbakır’daki ikinci mağazasını 24 Temmuz Cuma günü Ceylan Karavil Park AVM’de açtı.

Tekzen Ceylan Karavil Park AVM'de mağaza açtı!

Bölgenin en büyük Tekzen mağazası, Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında hayata geçen kiralama ve yönetimi Bilfınger Real Estate Türkiye tarafından yapılan Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezinde açıldı.

Kent Park Yapı Mimarlık Anonim Şirketi kuruldu!

Kent Park Yapı Mimarlık Anonim Şirketi, Uğur Ceylan Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL'lik sermaye ile 27 Nisan'da Şişli, Merkez Mahallesi, Akar Caddesi'nde kuruldu.

A.S. Watson Group Türkiye'de 6 yeni mağaza daha açtı!

A.S. Watson Group mağazaları, Diyarbakır Ceylan Karavil Park AVM, Afyon Afium AVM, Fethiye Erastapark AVM, Göcek Marina, İstanbul'da Kadıköy Halitağa Caddesi ve Şirinevler'de faaliyet gösterecek.

Hisar Diyarbakır’da 2. mağazasını açtı!

Türkiye’ nin köklü züccaciye markası Hisar, son olarak Diyarbakır Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi’nde açtığı yeni mağazası ile büyümesini sürdürüyor. Hisar Diyarbakır’da 2. mağazasını açtı.

Diyarbakır Ceylan Karavil Park Ramazan etkinliği düzenliyor!

Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında hayata geçen kiralama ve yönetimi Bilfinger Real Estate Türkiye Mülk Yönetim Hizmetleri tarafından yapılan Ceylan Karavil Park, açıldığı ilk günden itibaren yoğun ilgi ile karşılandı.

Ceylan Karavil Park AVM'ye yoğun ilgi!

Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında hayata geçen kiralama ve yönetimi Bilfinger Real Estate Türkiye Mülk Yönetim Hizmetleri tarafından yapılan Ceylan Karavil Park, açıldığı ilk günden itibaren yoğun ilgi ile karşılandı...

Ceylan Karavil Park açılığı günden beri yoğun ilgi görüyor!

Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında hayata geçen kiralama ve yönetimi Bilfinger Real Estate Türkiye Mülk Yönetim Hizmetleri tarafından yapılan Ceylan Karavil Park, açıldığı ilk günden itibaren yoğun ilgi ile karşılandı.

Sarar Interview Diyarbakır'a mağaza açtı!

Sarar Interview'un yeni mağazası Diyarbakır'da açıldı. 25 yılı aşkın süredir Sarar bayiliğini sürdüren Cako Giyim tarafından Diyarbakır Ceylan Karavil Park AVM'de açılan yeni mağaza giyinmeyi sevenlerin ilgisi ile karşılaştı.

Teknosa, 78 ilde 308 mağazaya ulaştı!

Bingöl'ün ilk teknoloji mağazasını açan TeknoSA, Diyarbakır'daki 3'üncü mağazasını Ceylan Karavil Park'ta, Osmaniye'deki 3'üncü mağazasını Kadirii'de, Ağrı'daki 2'inci mağazasını Doğu Beyazıt'ta, Ankara'daki 26'ıncı mağazasını ise Gimart AVM'de açtı

Ceylan Karavil Park AVM Haberi

Ceylan Karavil Park AVM


Doğu ve Güneydoğu'nun en büyük alışveriş merkezi Ceylan Karavil Park, Diyarbakır'da açıldı. 4 bin kişinin istihdam edildiği 150 milyon dolarlık yatırımın açılışına halk büyük ilgi gösterdi. 

Diyarbakır işadamları Abdülkadir Karavil ile Zeynel Ceylan'ın sahibi olduğu ortak yatırımın açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığıyla gerçekleştirilen yatırım Doğu ve Güneydoğu'nun en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor. Yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçiye hizmet etmeyi hedefleyen 4 katlı AVM, 2 bin araçlık otopark, 2 bin kişilik sinema kompleksinin yanı sıra 2 bin 800 metrekarelik oyun alanıyla dikkat çekiyor. AVM'de ayrıca 3 bin metrekarelik alanıyla bölgenin en büyük akvaryumu yer alacak. Dünyaca ünlü markaların da yer aldığı 200 mağazanın bulunduğu AVM'nin resmi açılışı ise eylül ayında yapılacak. 

Açılışta konuşan Karavil Grubun...