Cherie Blair 14 daire satın alarak toplam konut sayısını 31'e çıkarttı!

Cherie Blair 14 daire satın alarak toplam konut sayısını 31'e çıkarttı! Cherie Blair 14 daire satın alarak toplam konut sayısını 31'e çıkarttı!

İngiltere eski Başbakanı Tony Blair'in eşi Cherie Blair, emlak koleksiyonuna yeni parçalar ekledi. Avukatlık yapan Cherie Blair, konut fiyatlarının hızla arttığı Manchester şehrinin Stockport bölgesinde 14 daire satın aldı.Türk asıllı gelini Suzanne Ashman ile evli olan oğlu Euan ile beraber 1,6 milyon dolara aldığı son dairelerle birlikte Cherie Blair'in sahip olduğu daire sayısı 31'e çıktı. 


YATIRIMA DOYMUYOR 

Son dönemde emlak yatırımlarıyla dikkat çeken 60 yaşındaki Cherie Blair, geçen ay yine Manchester'da 10 daireli bir apartman daha almıştı. Blair'in o apartman için de 1 milyon dolar ödemişti. Blair çiftinin gelirleri bunlarla da sınırlı değil. Uluslararası şirketlere danışmanlık yapan İngiltere eski Başbakanı Tony Blair de her yıl milyonlarca dolar kazanıyor. Blair çifti geçen yıl Türk asıllı gelinle evlenen oğullan Euan için de 5,8 milyon dolarlık bir ev almıştı. 


Bugün Gazetesi