Chris Martin Malibu'nun 'emlak kralı' oluyor!

Chris Martin Malibu'nun 'emlak kralı' oluyor! Chris Martin Malibu'nun 'emlak kralı' oluyor!

Ünlü oyunu Gwyneth Paltrow'un eski eşi olan Chris Martin, son beş yıldır mülk satın aldığı gözde bölgede yeni bir malikane satın aldı.Ünlü müzisyen Chris Martin, son dört yıldır belli bir bölgede sürekli gayrimenkule yatırım yapıyor. Martin, emlak kralı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Coldplay grubunun solisti ve kurucularından Chris Martin, Malibu'nun "emlak kralı" olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

42 yaşındaki Chris Martin'in yeni satın aldığı malikane Malibu'nun Point Dume bölgesinde.1960'larda yapılıp daha sonra restore edilen malikanenin üç yatak odası, üç banyosu ve hatırı sayılır genişlikte açık alanı bulunuyor. Martin bu yeni mülkü için 5.5 milyon dolar ödedi.

Martin, genellikle ünlülerin rağbet ettiği bölgede ilk mülkünü 2014'te satın aldı. Ardından da geçen yıl yine aynı bölgede içinde 99 kişilik profesyonel tiyatro salonu bile bulunan bir mülk daha satın aldı.

2003 ile 2016 yılları arasında Gwyneth Paltrow ile evli olan Chris Martin, iki çocuk babası. Martin'in adı bir süredir genç oyuncu Dakota Johnson ile birlikte anılıyor.