Çilek Mobilya Kadir Has Çocuk Dünyası Alışveriş Merkezi'nde!

Çilek Mobilya Kadir Has Çocuk Dünyası Alışveriş Merkezi'nde! Çilek Mobilya Kadir Has Çocuk Dünyası Alışveriş Merkezi'nde!

Çilek, yurt içinde de büyümeye devam ediyor. Konsept mağazacılık anlayışıyla müşterilerine rahat ve konforlu bir alışveriş imkanı sunan Çilek, İstanbul'daki 56. mağazasını Kadir Has Çocuk Dünyası Alışveriş Merkezi'nde açıyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Dünyanın bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Kadir Has Çocuk Dünyası Alışveriş Merkezinde İstanbul'daki 56. mağazasını açıyor.   


Çilek'ten yapılan açıklamaya göre, Çilek, yurt içinde de büyümeye devam ediyor. Konsept mağazacılık anlayışıyla müşterilerine rahat ve konforlu bir alışveriş imkanı sunan Çilek, İstanbul'daki 56. mağazasını Kadir Has Çocuk Dünyası Alışveriş Merkezi'nde açıyor.


120 metrekarelik alana sahip olan mağaza, Çilek'in birbirinden özgün ve Mocha, Natura Baby, Softy, Romantic ve Black Pirate gibi en yeni tasarımlarını çocuklar ile buluşturuyor.


Bu yıl içinde Türkiye'nin farklı noktalarında yeni mağazalar açmayı planladıklarını ifade eden Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Kadir Has Çocuk Dünyası mağazasıyla İstanbul'da 56, Türkiye'de ise 166 satış noktasına ulaştıklarını söyledi. Alışveriş pastasında en büyük dilimi oluşturan İstanbul'da yeni mağazalar açacaklarını belirten Talha Çilek, "Tasarımlarımızı Türkiye'nin her noktasındaki çocuklara ulaştıracağız" dedi.AA

pus