09 / 12 / 2023

Citroen Yeni Berlingo Mayıs ayı kampanyası! Citroen Yeni Berlingo ne kadar? İşte 15 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Citroen Yeni Berlingo Mayıs ayı kampanyası! Citroen Yeni Berlingo ne kadar? İşte 15 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Citroen markalı Berlingo Kombi otomobilin mayıs ayı kampanya fiyatları belli oldu. Peki, Berlingo Kombi aracın özellikleri ne, kampanya fiyatları ne kadar? İşte 15 Mayıs 2022 fiyat listesi...Citroen markalı Berlıngo Kombi otomobilin mayıs ayı kampanya fiyatları belli oldu. Türkiye pazarında geniş bir alıcı kitlesi olan Yeni Citroen Berlingo'nun ön bölümünde tasarımı güçlendiren ve marka kimliğine vurgu yapan detayları göz kamaştırmayı başarıyor. Daha yüksek konumlu kısa kaput, tavan barları, markanın imzası niteliğinde iki bölümlü farlara sahip ön panel ve daha fazla alan ve aydınlık sunan geniş ön cam özelliği ile ferahlık sağlıyor.

Citroen Yeni Berlıngo Nisan ayı kampanya fiyatları güncellendi! İşte 18 Nisan 2022 fiyat listesi...

Son zamanların gözde araçı haline gelen modern ve eğlenceli yapısına sahip yeni Berlingo 5 yolcu taşıyabilme özelliği ile dikkatleri üzerinde topluyor. 

Yeni Citroen Berlingo, günlük yaşamı daha kolay hale getiren 13 modern teknolojiyi bir arada sunuyor. En üst güvenlik seviyesi ve benzersiz konfor sunmak üzere en gelişmiş teknolojilerle donatımıyla yeni fiyatlarıyla alıcısını bekliyor. Peki Berlıngo Kombi aracı kampanya fiyatları ne oldu? İşte 15 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Geri Dön