11 / 08 / 2022

City Center Esenyurt örnek daire resimleri!

City Center Esenyurt örnek daire resimleri!

Firma: Özyurt A.Ş , Bahar İnşaat

Proje: City Center

City Center Esenyurt örnek daire resimleri, iletişim bilgileri, adres bilgileri ve teslim tarihi gibi merak ettiğiniz herşeyi haberimizin içerisinde inceleyebilirsiniz...
City Center, Özyurt A.Ş & Bahar İnşaat işbirliği ile İstanbul Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. Alışveriş Merkezi alanı ile birlikte toplam 196 bin metrekare inşaat alanına sahip  City Center  Esenyurt örnek daire resimlerini haberimizin devamında inceleyebilirsiniz.


City Center Esenyurt projesi konut, ofis ve alışveriş merkezi gibi alanlardan meydana geliyor. Konutların 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandığı City Center'da daire alanları 80 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Esenyurt City Center Konutları'nda daire fiyatları metrekare bazında 1.750 dolardan başlıyor. City Center Esenyurt konut fiyatları hakkında detaylı bilgi telefonda veriliyor. 


City Center iletişim bilgileri: 0212 450 25 61


City Center Esenyurt Evleri'nde konut sahibi olmak isteyenler yüzde 25'ini peşin ödedikten sonra kalan tutarı kredili olarak vadelendirebiliyor. City Center projesinin Şubat 2015'te teslim edilmesi hedefleniyor.


City Center Esenyurt adres bilgileri: Namık Kemal Mah. Doğan Araslı Cad. No:79 Esenyurt


Esenyurt City Center Evleri Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ve metrobüse 3 dakika, havaalanına ise 10 dakika mesafede yer alıyor.


City Center Esenyurt örnek daire resimleri:


City Center Esenyurt örnek daire resimleri!


City Center Esenyurt örnek daire resimleri!


City Center Esenyurt örnek daire resimleri!Telefon: 0212 450 25 61

Web Adresi: www.citycenteresenyurt.com

Nagihan AKDAŞ/Emlakkulisi.com


projeye sor