Çorlu Tarım Fuarı 6 Ağustos'ta kapılarını açıyor!

Çorlu Tarım Fuarı 6 Ağustos'ta kapılarını açıyor!

Renkly Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Umut Göngör, resmi açılış töreni 6 Ağustos'ta saat 17:00'de olacak ve bu yıl 7. kez kapıları açılacak olan Çorlu Tarım Fuarına tüm çiftçileri ve vatandaşları davet ettiğini söyledi.


Orion Alışveriş Merkezi'nde 136 firma, 287 marka ile Trakya Bölgesi'nde düzenlenen fuarlar içerisinde rekor katılım ve yeni ilave edilen alanla 21 bin 500 metrekarelik stant alanına ulaşan Çorlu Tarım Fuarı ile ilgili olarak bilgiler veren Renkly Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Umut Göngör: "Fuarımız Trakya'da tarım ve bahçeciliğe hitap eden tüm ürünlerde maksimum çeşitlilik sunuyor" dedi. 


Umut Güngör: "Çorlu Tarım Fuarı yine Trakya Bölgesi'ndeki fuarlar içerisinde en fazla ilden katılımcıların yer aldığı ve stant açtığı fuar olarak öne çıkıyor. En çok marka Konya, Hayrabolu ve Tekirdağ'dan gerçekleşiyor. Gelen talepler üzerinde fuarımız gece 24:00 e kadar açık olacak. Firmalardan ve ziyaretçilerden gelen talepler göz önünde bulundurularak böyle bir karar alındı" diye konuştu. 


TRAKYA ÇİFTÇİSİ İKİNCİ BAYRAMINI YAŞAYACAK 


Çorlu Tarım Fuarı'nın 6 Ağustos'ta kapılarını açmasının ardından Trakya çiftçisi adeta ikinci bayramını yaşayacak diyen Güngör: "Çiftçilerimiz uzun süredir avantaj elde edebilmek ve fuara özel fiyatlarla satışa sunulacak olan indirimli araç gereç ve ekipmanlar için bu fuarı, bu bayramı bekliyor. Gerek traktör alımında gerekse ekipman alımında en uygun fiyat aralıkları bu fuarda gerçekleşiyor" şeklinde konuştu. 


ÇORLU TARIM FUARI KOSGEB TARAFINDAN DESTEKLENİYOR


 Çorlu Tarım Fuarı'nın 2 yıldan bu yana KOSGEB tarafından desteklendiğini de sözlerine ekleyen Güngör "Çorlu Belediye Başkanlığı ve Orion Alışveriş Merkezi'nin fuar öncesinde destekleri oldu, bu destekler fuar boyunca da devam edecek. Ayrıca KOSGEB tarafından desteklenen fuarda stant ücretlerinin hemen hemen yarısı destekleniyor. Fuar tanıtımı için 908 köyde 2 bin 500 afiş astık ve tanıtımı tam manasıyla gerçekleştirdik. Hasat Trakya bölgesinde hemen hemen çift hasat oldu ve çiftçinin keyfi yerinde. Fuara ziyaretçi katılımının da üst seviyede olmasını bekliyoruz" dedi. 


Renkly Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Umut Göngör, resmi açılış töreni 6 Ağustos'ta saat 17:00'de olacak ve bu yıl 7. kez kapıları açılacak olan Çorlu Tarım Fuarına tüm çiftçileri ve vatandaşları davet ettiğini söyledi. Çerkezköy Gazetesi