ÇorluPark‘ta 65 bin YTL‘ye residence

ÇorluPark‘ta 65 bin YTL‘ye residenceProkon-Ekon-Propa ortaklığı ile Çorlu'da inşa edilen ÇorluPark'ta 55 ile 147 metrekare arasındaki residence konutların fiyatı 65 bin YTL'den başlıyor.


 Şehrin stresinden uzak ama şehre yakın, sanayi üssü konumunda ama bir o kadar doğal yaşam imkânı sunan bir yerde lüks konut sahibi olmak, residence konforunu yaşamak, aynı zamanda dünya markaları ile kapı komşusu olmak zor diyenler… Türkler tarafından alınışı sırasında çok zorluk çekildiği ve çok insanın ölümü pahasına alınmış bir yer olduğu için "Zor" kelimesine benzetme yapılarak "Çor"dan geldiği rivayet edilen Çorlu'da, lüks bir ev sahibi olmak artık hiç de zor değil

Bölgeye ilk kez residence konseptini getirmesi, toplam 640 konut ve 90 bin metrekare kapalı, 45 bin metrekare kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi ile Trakya'nın en büyük toplu konut ve yaşam merkezi olma niteliğini taşıması, 4 yıldızlı ve 250 yatak kapasiteli oteli ile kentleşmenin getirdiği otel ihtiyacına cevap vermesi gibi birçok özelliği ile Trakya'da sayısız ilklere imza atan ÇorluPark'ın arkasında Türkiye'nin inşaat ve proje konusunda en büyük şirketleri arasında yer alan Prokon-Ekon-Propa ortaklığı yer alıyor.

14 katlı bloklardan oluşan "Trakya'nın En Büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi" ÇorluPark'ta 4. blok tamamlanırken, 5. bloğun inşaatına başlanmış durumda. Birinci etabı oluşturan 3 blokta toplam 168 daire ilan edilen tarihten de önce, Haziran 2008'de teslim ediliyor. Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Harun Reşit Özçiçek, örnek dairesi de tamamlanan ÇorluPark'ın Şubat başında çok cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile satışa çıkacağını ve satılan tüm dairelerin tapularının hemen sahiplerine teslim edileceğini, çok kısa bir süre içinde de anahtar teslimlerinin gerçekleşeceğini açıkladı. Özçiçek, yapımına hızla devam edilen konutların önümüzdeki yılın Haziran ayından itibaren etap etap sahiplerine teslimlerinin devam edeceğini belirtti.

55 metrekarelik 1+1'den, 147 metrekarelik 4+1'e kadar dört tip daire seçeneğinin sunulduğu projede, konutların başlangıç fiyatları 65 bin ile 189 bin YTL arasında değişiyor. Yaşama değer katan bir proje olarak konumlanan ÇorluPark'ın sosyal olanakları arasında; 24 saat açık acil servis, yüzme havuzu, süs ve peyzaj havuzları, çocuk yuvası ve kreş, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, aydınlatılmış mini futbol çim sahası, yürüme parkuru, bisiklet yolları, fitness center, kapalı spor salonu, cafe, restaurant ve otoparklar yer alıyor. Proje alanının konutlara ayrılan 34.319 metrekarelik bölümünün yüzde 85'inin yeşil alana ayrıldığı ÇorluPark'ta, peyzajı yapılmış yeşil alanların büyüklüğü 30.000 metrekareyi buluyor.

Tamamı 2009 yılında bitirilecek olan konutlarda yaşamın başlaması ile eşzamanlı olarak hizmete açılacak ÇorluPark AVM ise tüm Çorlu ve Trakya halkını buluşturacak bir sosyal merkez ve eğlence merkezi olarak düzenleniyor. ÇorluPark AVM'de hipermarket, food court, sinema ve eğlence bölümleri, toplantı ve düğün salonları, sağlık ve eğitim birimleri yer alıyor. Ayrıca alışveriş merkezi içerisinde yer alan farklı büyüklükteki ofis blokları çeşitli kullanım olanakları sunuyor.

İstanbul'a sadece 95 km uzaklıkta olması sebebiyle çevre illerdeki gayrimenkul yatırımcıları ve hatta Bulgaristan ve Yunanistan için bile bir çekim ve cazibe merkezi olacağı düşünülen ÇorluPark, kârlı bir yatırımın ve lüks, konforlu, prestijli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

ÇorluPark'a ulaşmak için web adresi ve telefon numaraları;

www.corlupark.com

İstanbul (Merkez) : 0 (212) 347 02 89 (pbx)

Çorlu(Merkez): 0 (282) 661 1 661