Creavit beyaz ürünleri ile temizliğin imzasını atıyor!

Creavit beyaz ürünleri ile temizliğin imzasını atıyor! Creavit beyaz ürünleri ile temizliğin imzasını atıyor!

Banyo modasının öncülüğünü yapan Creavit, düşlediğiniz tertemiz banyolar için ışıl ışıl ürünler üretiyor. Lavabo, klozet ve bidelerde hayat bulan “Creavit Beyazı” ile yıllardır banyolar beyazın en sıcak haliyle parıldıyor...İlhamını kadının incelikli ruhundan alan beyazla banyolarınızın temizliği bütünleşiyor. Diğer beyazlarla karşılaştırıldığında farkını ortaya koyan Creavit ürünlerindeki beyaz tonu, kaliteyle birleşerek yıllardır tercih sebebi olmaya devam ediyor. Kir tutmayan yapısı ile ayrışan ve sıcak beyaz olarak adlandırılan bu ton,  ıslak mekanlardaki en önemli konu olan hijyeni ve sağlığı beraberinde getiriyor.


Lavabo, klozet ve bidelerde karşımıza çıkan Creavit Beyazı daha fazla daha fazla hijyen ve daha fazla estetik vaat ediyor. Temizliğin ışıltısını sürekli aktif tutmayı başaran bu Creavit ürünleri, titiz hanımların ve farkı fark edenlerin gözdesi. Banyo modasında yeni bir çağ açan Creavit, özgün tasarımları, fonksiyonel kullanımı, işlevselliği ve geniş ürün yelpazesiyle fark yaratıyor. Creavit, henüz tanışmamış olanları banyolarına duru bir güzellik getirmek adına beyazına davet ediyor.


Özellikle Vitrifiye Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe ulaştığı büyüklükle Türkiye pazarının ilk üç firmasından biri olan Creavit, yılda 1,5 milyon adet seramik sağlık gereci üretiyor. Üretiminin %40’ını ihraç eden marka, Portekiz’den Çin’e kadar 60 farklı ülkeye de kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve servis sağlıyor.  Creavit bünyesinde Amerika’ya da susuz pisuvar konusunda teknik üretim hizmeti veriliyor. Gökçebey’de ürettiği kaliteli ve seçkin vitrifiye ürünlerini dünya pazarlarında satarak büyümesini istikrarlı olarak sürdüren marka, Türkiyeli bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde Çin’de yeni bir showroom açan Creavit, ülkemizde vitrifiye alanında bu başarıyı gösteren iki firmadan biri sayılıyor.


www.creavit.com.tr