Çukurova Balkon Kurban Bayramı kampanyası 2018!

Çukurova Balkon Kurban Bayramı kampanyası 2018!

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Kartal’da inşa edilen Çukurova Balkon'da Kurban Bayramı kampanyası başladı...Çukurova Gayrimenkul'ün Kartal'da haytaa geçirdiği Çukurova Balkon projesinde satışlar devam ediyor. Şirket tarafından projede başlatılan ve Kurban Bayramı boyunca devam edecek kampanyayla bayram havası estiriyor.

Kampanya kapsamında sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek iskanı alınmış, tapusu hazır, hemen teslim daire sahibi olunabiliyor. Üstelik konut tutarının yüzde 15’ini bir yıl sonra vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Kalan yüzde 80’lik tutar ise banka kredisiyle ödenebiliyor.

Yüzde 85'i yeşil alandan meydana gelen Çukurova Balkon’da, 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Proje konum olarakKartal Adliye Sarayı, Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosu, Anatolium AVM ve İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Kartal Çukurova Balkon'da kapalı otopark bulunuyor. Projedeki kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor.

750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanının yer aldığı Kartal Çukuorva Balkon'da  yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark mevcut. 

www.cg.com.tr