Greenist ve Greenist Teras’ta Kurban Bayramı kampanyası!

Greenist ve Greenist Teras’ta Kurban Bayramı kampanyası!

Greenist ve Greenist Teras’ta Kurban Bayramı kampanyası ile yüzde 15 indirim sağlanıyor. Saray Grup imzasını taşıyan projeler alıcılarına kazandırıyor. 


Greenist ve Greenist Teras'ta, Kurban Bayramı’na özel yüzde 15 indirim fırsatı sunulyor. Greenist ve Greenist Teras satış ofisleri 18-19 Ağustos ve 25-26 Ağustos tarihlerinde kapılarını açık tutarken, benzersiz kampanya 31 Ağustos’a kadar devam ediyor. 
 
Greenist ve Greenist Teras projelerinde bayrama özel yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor. Greenist’te dairelerin metrekare fiyatları 5 bin 500 TL’den, Greenist Teras’ta ise 5 bin 250 TL ’den başlıyor. Kampanya 31 Ağustos’a kadar devam ediyor


Basın Ekspres - Güneşli Bölgesi’nin en yeşil projesi Greenist, dört mevsim tatil hayatı yaşamayı düşleyenlerin tercihini oluştururken, Greenist Teras geniş dairelerde ferah balkonları ve alışveriş keyfini yakına getiren mağazalarıyla Güneşli’de yükseliyor.

Kent yaşantısına yeni bir bakış: Greenist 

Greenist ve Greenist Teras’ta Kurban Bayramı kampanyası!

Greenist’te, 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e, teras veya kat bahçeli daire seçenekleri bulunuyor. 


Sosyal alanları arasında bulunan oyun parkları, özel çocuk kulübü, okul servisi bekleme alanı, hobi odaları, kafe ve restoran, çok amaçlı spor sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet parkuru, fitness salonu, sauna, buhar ve masaj odaları, pilates ve yoga odaları 7’den 70’e her yaşa hitap ederken, kent yaşantısına yeni bir soluk getiriyor. 

Güvenli yaşamın adresi: Greenist Teras

Greenist ve Greenist Teras’ta Kurban Bayramı kampanyası!

Greenist Teras projesinde 120 metrekarelik 2+1 ve 160 metrekarelik 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.  Atatürk Havaalanı, E-5 ve TEM otoyolu ile Ataköy-İkitelli metro istasyonuna yakınlığıyla dikkat çeken Greenist TERAS, şehrin merkezinde ancak karmaşadan uzak huzurlu bir yaşam vadediyor. Minimum aidatla maksimum konfor sağlayan proje, 2019 ilk çeyreğinde tamamlanarak sahipleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 


Web: http://www.greenist.com.tr/
Web: http://www.greenistteras.com/