Çukurova Balkon'da Öğretmenler Günü kampanyası!

Çukurova Balkon'da Öğretmenler Günü kampanyası!


Firma: Çukurova Gayrimenkul

Proje: Çukurova Balkon


Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal Merkez'de hayata geçirilen Çukurova Balkon projesi öğretmenler tarafından yoğun ilgi görüyor.  Çukurova Balkon'da Öğretmenler Günü'ne özel kampanya dönemi başladı.


Proje bölgesinde çok sayıda okul bulunması, ulaşım kolaylığı ve ailelere uygun bir proje olması sebebiyle Çukurova Balkon özellikle öğretmenler tarafından tercih ediliyor. 

 

Çukurova Balkon

 

Çukurova Balkon projesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında tamamı nakit veya yüzde 20 peşinde kalanı banka kredisiyle ödeniyor. Yüzde 12 indirim yapılıyor. 

 

Çukurova Balkon'da ayrıca vade farkı olmadan yüzde 50 peşinde, yüzde 25'i Ocak 2018’de, yüzde 25'i Ocak 2019’da ödeme seçeneği sunuluyor. Diğer bir seçenek ise yüzde 10 peşinde kişiye özel ödeme planı hazırlanıyor.

 

Çukurova Balkon

 

Öğretmenler Günü'ne özel kampanya sunan Çukurova Balkon’da kara, deniz, havayolu ve raylı sistemler gibi farklı ulaşım seçenekleri yer alıyor. 

 

Çukurova Balkon


Her zevke ve ihtiyaca uygun deniz ve orman manzaralı daireler

Çukurova Balkon’da 19 ve 20 katlı iki blokta 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konut bulunuyor. Projede bazı dairelerin salonu, bazı dairelerin ise mutfak veya yatak odaları farklı büyüklüklerde planlanıyor.  Projede tercihe göre giyinme odası, kiler, teras, ebeveyn banyosu, bahçe kullanımı gibi imkanlar mevcut.

Çukurova Balkon’da, tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunuyor.
 

Çukurova Balkon

 

Merkezi lokasyon ve ulaşım kolaylığı


-Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, 
-Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, 
-Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alıyor. 

Çukurova Balkon’da 1+1’ler 395 bin TL, 2+1’ler 630 bin TL, 3+1’ler 870 bin TL ve 4+1’ler 1 milyon 350 bin TL’den başlıyor. 

 

Çukurova Balkon

 

İki katlı kapalı sosyal tesis ve geniş yeşil alanlar


Çukurova Balkon projesinde yeşil alana yüzde 85'lik alan ayrıldı. 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı da bulunan projede açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, yarı olimpik açık yüzme havuzu,  barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. 


Çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sauna ve buhar odası, kafeterya, hobi odası, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. 

1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunan Çukurova Balkon’da kameralı güvenlik yer alıyor.

 

Çukurova Balkon

 

Çukurova Balkon

 


Web: www.cukurovabalkon.com 
Tel: 444 8 259


projeye sor