Çukurova Tower Kartal'da metrekaresi 3 bin TL!

Çukurova Tower Kartal'da metrekaresi 3 bin TL!

2013 yılında teslim edilmesi planlanan Çukurova Tower Kartal'da metrekare birim fiyatı 3 bin TL'den başlıyor. Proje, Çukurova Gayrimenkul tarafından inşa edilecek...


Çukurova Tower Kartal, A Plus gelir grubunu hedefleyen bir konut projesi. Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal'da Adanus Park'a yakın bir konumda inşa edilecek olan Çukurova Tower'da fiyatlar henüz açıklanmazken projede metrekare birim fiyatının 3 bin TL'den başladığı duyuruldu.

Yapımına 4 ay sonra başlanacak olan Çukurova Tower'da teslimlerin 2013 yılında olması planlanıyor. Satışların henüz başlamadığı projede yaklaşık Mayıs ayı gibi satışlar start alacak. Çukurova Tower'da metrekare birim fiyatı 3 bin TL'den başlıyor. 

35 katlı tek blokta 222 adet konuttan oluşması planlanan projede 3 farklı tipte konut yer alacak. 1+1, 2+1 ve 3+1'lerden meydana gelmesi planlanan Çukurova Tower'da evler isteğe göre birleştirilebilecek.

Alanları 55, 65 ve 135 metrekare olan konutlardan oluşması planlanan projede açık ve kapalı sosyal etkinlik alanları da hazır olacak. Çukurova Tower'da tavan yükseliği 3.20 metre.

http://www.cukurovam.com

0216 671 14 14

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com