25 / 03 / 2023

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Doğalgaz merkezi açıklaması: Talimatı verdik! 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Doğalgaz merkezi açıklaması: Talimatı verdik! 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan dönüşü uçakta gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "Türkiye'de doğalgaz merkezi" önerisi konusunda değerlendirmelerde bulundu. İşte ayrıntılar...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan'ın başkenti Astana ziyaretinden sonra uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı, açıklamalarda bulundu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "Türkiye'de doğalgaz merkezi" önerisini değerlendiren Erdoğan" İfade edildiği şekliyle, böyle bir dağıtım merkezi için, bu iş için tabii ki Trakya en önemli yer olarak görülüyor" açıklamasını yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Doğalgaz merkezi açıklaması: Talimatı verdik! 

TÜRKİYE'DE DOĞALGAZ MERKEZİ ÖNERİSİ

"En uygun yer neresiyse bu dağıtım merkezini orada kurmuş olacağız" 
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "Avrupa için Türkiye'de büyük bir gaz merkezi kurulabilir" sözleri anımsatarak, "Türkiye’nin böyle bir projeye bakışı nasıl olur? Kimi uzmanlar projenin 'barış vanası' olabileceğine dair görüşler belirtmeye başladılar. Ukrayna'daki bu çatışmaların sona ermesinde ve daha istikrarlı bir bölge siyaseti inşa edilmesine böyle bir şeyin katkısı olabilir mi? Bir de son dönemde Putin, Türk Akımı’nın güvenliğiyle ilgili endişelerini dile getiriyor. Hakikaten böyle bir endişe var mı, Türkiye’nin önlemleri neler?" sorusuna Cumhurbaşkanı Erdoğan şu cevabı verdi...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön