D Yapı'dan Trump Towers'ta kiralamaların metrekaresi 14 dolar!

D Yapı'dan Trump Towers'ta kiralamaların metrekaresi 14 dolar!şžişli"de hayata geçirilen Trump Towers; şžubat 2012"de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Proje içerisinde yer alan alışveriş merkezinde metrekare fiyatları 14 dolardan başlıyor


 

Doğan Holding ve Trump ortaklığında hayata geçirilen Trump Towers"ta kiralama süreci başladı. Projede yer alan alışveriş merkezinin tanıtımı yapıldı. Mağazaların ve ofislerin kiralanabildiği projede fiyatlar şöyle;

Trump Towers Alışveriş Merkezi mağaza metrekare fiyatları: 14 dolar-130 dolar arasında
Trump Towers Ofis metrekare fiyatları:35 dolar-45 dolar arasında
Trump Towers Rezidans metrekare fiyatları: 7 bin dolar-9 bin dolar arasında

Kapılarını şžubat 2012"de açacak olan Trump Towers projesinin alışveriş merkezi 43 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. Rezidans ve ofis seçenekleriyle İstanbul"a farklı bir yaşam tarzı sunan Trump Towers, alışveriş merkezi ile eğlencenin odak noktası olacak. Projede yer alan ofisler ve mağazalar sadece kiralanabiliyor.

Trump Towers; 37 katlı ofis bloğu ve 39 katlı rezidans bloğundan meydana geliyor. Trump Towers; çocukları da bir ilkle tanıştıracak. Proje içerisinde, 9 bin metrekarelik eğlence merkezi ile 600 oturumlu Disney Tiyatro yer alacak.

Trump Towers Alışveriş Merkezi, 1500 m2 özel peyzajlı açık platformunda dünya mutfaklarını müzik ve eğlence ile bir arada sunuyor.Proje içerisinde 43 bin metrekarelik kiralanabilir alan yer alıyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi, 4500 m2"de Saturn ve 2200 m2"de Migros mağazalarına da ev sahipliği yapıyor.

www.trumpistanbul.com.tr