Dap Dalga Kule'de fiyatlar 159 bin TL'den başlıyor!

Dap Dalga Kule'de fiyatlar 159 bin TL'den başlıyor! Dap Dalga Kule'de fiyatlar 159 bin TL'den başlıyor!

Bağdat Caddesi, Metro ve E-5"e çok yakın mesafede konumlanan Dalga Kule"nin bölgedeki canlılığın izlerini taşıyan lobisi, üst katlarda yerini huzur dolu bir atmosfere bırakıyorDış yüzeyde camların yansıma hareketleriyle dalgaların zeminden itibaren dikey yükseldiği Dalga Kule, zirvede muhteşem bir jakuzili teras keyfi yaşatıyor. Adalar, havuz, bahçe ve şehir manzarasıyla bütünleşen mimari, yaşayanlara deniz ve gökyüzünün buluştuğu noktada masaj havuzunda SPA ayrıcalığı sağlıyor. Suyun rahatlatıcı etkisi kasları yumuşatıp gevşetirken beyin yorgunluğu, zihinsel yorgunluk ve ağır iş temposunun sinir sistemi üzerindeki olumsuz etkileri yok oluyor. 360 derecelik manzaraya hakim dev jakuzi vücut dinamizminin yenilenmesini sağlıyor, bünyeye enerji şarj ediyor.

Yüzde 80"i yeşil ve sosyal alanlar için ayrılan projede dört mevsim kullanılan açılır-kapanır yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları ve çok amaçlı spor sahasının yanı sıra fitness center, sauna, Türk Hamamı, masaj odaları, açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.  

A Blok"ta 178 adet konut, B Blok"ta 176 adet konut ve 15 adet dükkan olmak üzere toplamda 369 üniteden oluşan projede, yılın son ayında satışlar hızla devam ediyor. İlk kuledeki dairelerin yüzde 40"ının satılması üzerine satışa açılan B Blok"ta fiyatlar 159.000 TL"den başlıyor. Büyüklükleri 45 ila 105 metrekare olarak değişen Single (stüdyo), Suit (1+1) ve Grand Suit (2+1)"lerin satışları yüzde 30 peşinatla 36 aya kadar firma bünyesi kapsamında vadendiriliyor.

Daireler, kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yurt dışında hayli yaygın olan œoturmadığın dönemde kirala modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyor. Profesyonel bir yönetim sistemiyle işletilecek olan Dalga Kule, daire sahiplerinin kendi yerlerini haftalık, aylık ve yıllık kiralayarak ekstra gelir elde edecekleri, kira toplama veya kiracı bulma gibi konularla ilgilenmeyecekleri bir model sunuyor.  

Ulaşım olarak oldukça kuvvetli bir noktada konumlanan Dap Dalga Kule, kentsel dönüşüm projesinin pilot bölgesinde yer alıyor. 21 adliyeyi birleştiren dünyanın en büyük Adalet Sarayı"na 2 km, Sabiha Gökçen Havaalanı"na 10 km, Pendik Yalova Feribot İskelesi ve 1000 yat kapasiteli Pendik Marintürk˜e 5 km mesafedeki proje, yerli ve yabancı yatırımcıları cezbediyor.  

Proje, yatırım değeri ve konsepti farklı gayrimenkul projelerini takip edenlerin yanı sıra yüksek kira getirisi hedefleyenler, işi gereği sık seyahat edenler, yeni evli çiftler, genç işadamları, avukatlar ve bölgede bulunan özel üniversitelerde okuyan öğrenciler tarafından tercih ediliyor.

444 33 39
www.dalgakule.com