DAP Yapı'dan yüzde 1 KDV fırsatı!

DAP Yapı'dan yüzde 1 KDV fırsatı! DAP Yapı'dan yüzde 1 KDV fırsatı!

DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta mimari formunu ve konseptini “insan”dan alan “Adam Kule” Projesi’nden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra cazip fiyat imkânları sunuyor.DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta mimari formunu ve konseptini “insan”dan alan “Adam Kule” Projesi’nden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra cazip fiyat imkânları sunuyor. Adam Kule’de 1+0 daireler 650 bin TL ve 1+1 daireler de 900 bin TL’den sahiplerini bekliyor. 


Özgün mimari yapısı ve lokasyonu ile DAP Yapı’nın fark yaratan projesi Adam Kule, yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra uygun fiyat politikasıyla ev sahibi yapıyor. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde bir hayat vadediyor.


Bugüne kadar yoğun ilgi gören ve 2017 yılı sonunda teslim edilmesi hedeflenen Adam Kule’de 1+0 daireler 650 bin TL ve 1+1 daireler de 900 bin TL’den yatırımcılarını bekliyor. 


Ayrıcalıklı Yaşam, Eşsiz Lokasyon


Adam Kule, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren özgün mimari yapısından A Plus niteliklerine, malzeme ve işçilik kalitesine kadar birçok özelliğiyle dikkat çekiyor. Konum avantajını sonuna kadar kullandıran Adam Kule, sahiplerine sağladığı yüksek prestijin yanı sıra yüksek kazançla da ilk tercih olarak öne çıkıyor. 


Adam Kule’de yaşayacak olanlar alışverişten eğlenceye, sağlıktan spora İstanbul’un en seçkin merkezlerinden Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ne çok yakın olacaklar. Adam Kule; marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. 


http://www.dapyapi.com.tr/Haber Ekonomist Dergisi'nde şu şekilde yer aldı ;


DAP Yapı, İstanbul Dragos'ta mimari konseptini insandan alan Adam Kule Projesi'nden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra cazip fiyat olanakları sunuyor. 2017 sonunda teslim edilmesi beklenen Adam Kule'de 1+0 daireler 650 bin TL ve 1+1 daireler de 900 bin TL'den sahiplerini bekliyor. 


Ekonomist