Dap Z Ofis Çağlayan'da 363 bin TL'ye ofis, 864 bin TL'ye mağaza!

 Dap Z Ofis Çağlayan'da 363 bin TL'ye ofis, 864 bin TL'ye mağaza! Dap Z Ofis Çağlayan'da 363 bin TL'ye ofis, 864 bin TL'ye mağaza!

Firma: DAP Yapı

Proje: Dap Z Ofis

Dap Yapı'nın Çağlayan'daki yeni projesi Z Ofis projesinde ofis fiyatları 363 bin TL'den ve mağaza fiyatları ise 864 bin TL'den başlangıç gösteriyorBüyüklüğü 55- 87 metrekarelik 304 adet ofis alanı ile 49-281 metrekare arasında değişen 61 adet dükkan  ve mağazadan oluşan toplam 365 adet bağımsız bölümün mevcut olduğu Z Ofis projesi,  DAP Yapı  tarafından hayata geçiriliyor. 


Çağlayan'da yer alan Dap Yapı Z Ofis projesi ödeme planına göre yüzde 30 peşinat veriliyor ve sonrasında ise 36 ay vadelendirme yapılıyor. Bu vadelendirmede vade oranı yüzde 0.49 olarak belirlendi. Projedeki ofislerde fiyatlar 363 bin TL'den ve mağazalarda fiyatlar ise 864 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Ayrıca Avantajlı yönetim sistemi mevcut olan projede asistan çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alarak buna ilişkin masrafları tasarruf edeceğiniz bir formül olarak düşünülmüş ve uzun vadede ciddi bir kazanç sağlanması hedeflendi.


Asiste hizmetleri, maaşını sizin ödemediğiniz asistanlarca karşılanıyor. Gelen telefonlar, size özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla, firmanızın adıyla açılıyor. Notlarınız ve postanız alınıyor, günlük randevu akışınız düzenleniyor, ziyaretçileriniz karşılanıyor, çay-kahve ikramınız yapılıyor, ofisiniz temizleniyor, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanıyor.


Toplam 14 bin metrekarelik arsa alanına sahip  Dap Z Ofis  projesinde inşaat alanı ise 50 bin metrekare olarak belirlendi. 


0212 294 32 42 


www.dapzofis.com


Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com  


projeye sor