24 / 09 / 2022

David Duchovny, Central Park West'teki evini 7.5 milyon dolara satıyor!

David Duchovny, Central Park West'teki evini 7.5 milyon dolara satıyor!

Altın Küre Ödüllü, Amerikalı dizi - film oyuncusu ve X-Files yıldızı David Duchovny, Central Park West'te konumlanan lüks Manhattan evini 7.5 milyon dolar bedelle satıyor...Altın Küre Ödüllü, Amerikalı dizi - film oyuncusu ve X-Files yıldızı David Duchovny, Central Park West'te konumlanan lüks Manhattan evini 7.5 milyon dolar bedelle satıyor...

Ünlü yıldız David Duchovny, şimdi satmaya karar verdiği konutunu 2012 yılında 6 milyon dolardan fazla bir tutara satın aldu. 3 yatak odası ve 3 banyosu bulunan ev, panoramik Central Park manzarasına sahip. Aynı zamanda evin özel bir balkonu mevcut.

David Duchovny, Central Park West teki evini 7.5 milyon dolara satıyor!

Oyuncunun evinin bulunduğu bina, Emery Roth tarafından tasarlandı ve yapı tam bir New York klasiği niteliğinde. Kirişli tavanlar, büyük kanatlı camlar ve orijinal ahşap zeminler evin dikkat çeken özelliklerinden. 

Binanın imkanları arasında fitness merkezi, çocuk oyun odası, kütüphane, depo odası, bisiklet odası ve çamaşır odası gibi alanlar yer alıyor. 

David Duchovny, Central Park West teki evini 7.5 milyon dolara satıyor!

Ünlü yıldız David Duchovny, The X-Files’da oynadığı FBI ajanı Fox Mulder ile ün sahbi oldu. Altın Küre ödülü bulunan oyuncu, aynı zamanda popüler dizinin iki filminde de oynadı. 

Duchovny, aynı zamanda yayımladığı kitaplarla da ön plana çıkıyor. Oyuncu yazdığı Truly Like Lightning adındaki kitabının dizisini çekmek amacıyla kısa süre önce Showtime ile anlaşma yaptı.

Marie ve Pierre Curie çiftinin Paris'teki evi 790 bin Euro'ya satılıyor!
Geri Dön