De Longhi Vento Yağlı Radyatör ile sıcacık bir kış!

De Longhi Vento Yağlı Radyatör ile sıcacık bir kış! De Longhi Vento Yağlı Radyatör ile sıcacık bir kış!

Teknolojiyi eşsiz tasarımlarıyla birleştiren De"Longhi, soğuk kış günlerinde de sizi yalnız bırakmıyor. Delonghi Vento Yağlı Radyatör, evinizde kısa sürede yüksek sıcaklık sağlıyor 

De’Longhi Vento Yağlı Radyatör, kış aylarında yaz sıcaklığını evinize taşıyor, hızlı sıcaklık sağlayarak, evinizde ısınmayan yer bırakmıyor.

Vento, özel üst bölüm özelliğiyle iç bölümden geçen havayı büyük bir güçle yukarı iletiyor. Hem odanız daha sıcak oluyor hem de ısı yayılımında daha hızlı bir akım sağlıyor. Hava akımı “ısı çemberi” içerisinden geçerek en sıcak havayı radyatörün en üst kısmına taşıyor. Bu özelliğinin yanı sıra De’Longhi Vento Yağlı Radyatör donma önleyici sistemiyle hem sizi hem de odanızı sıcacık tutuyor. 

Vento, oda termostatı sayesinde hem oda sıcaklığı sabit tutuluyor hem de dilediğiniz sıcaklık ayarı yapılabiliyor. Üç farklı ısınma ayarı bulunan Vento Yağlı Radyatör, 45 - 75 m3 genişliğindeki odaları rahatlıkla ısıtabilme özelliğine sahip. Ayrıca radyatörü tekerlekleri sayesinde her odaya rahatlıkla taşıyıp, odanızı ısıtabiliyorsunuz. 

9 ve 12 dilimlik farklı seçenekleriyle…

V 551225 Vento Yağlı Radyatör için tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 310 TL’dir.

De’Longhi ürünlerine; Bimeks, Media Markt, Saturn, Teknosa, Carrefour, Best Buy, Migros, Kipa, Tansas, Metro, Praktiker, Bauhaus, Darty, Baumax ve Electro world’un tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ulaşabilirsiniz.

www.delonghi.com.tr