Defacto yeni mağazasını Sera Kütahya Alışveriş Merkezi'nde açtı!

Defacto yeni mağazasını Sera Kütahya Alışveriş Merkezi'nde açtı! Defacto yeni mağazasını Sera Kütahya Alışveriş Merkezi'nde açtı!

DeFacto günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılan şık ve rahat tasarımlarıyla Akdeniz insanının "rahatlığı ön planda olan yaşam tarzına" hitap etmenin gururunu bu kez Kütahya'da yaşıyor.


Torunlar ve Kiler Grubu ortaklığıyla Kütahya'da hayata geçirilen "Sera Kütahya Alışveriş Merkezi" bünyesinde yeni açılan mağazalar ile yoluna aralıksız devam ediyor. 


DeFacto günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılan şık ve rahat tasarımlarıyla Akdeniz insanının "rahatlığı ön planda olan yaşam tarzına" hitap etmenin gururunu bu kez Kütahya'da yaşıyor. Modayı uygun fiyata satma politikası ile olduğu kadar yaygınlığı ile de 'rahat ulaşılabilir' bir marka olma özelliği taşıyan DeFacto 2003 yılında çıktığı marka yolculuğunda bugün emin adımlarla ilerlemeye devam ettiğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Açılış kurdelesini Bölge Müdürü Mehmet Öksüz, Karadeniz Bölge Görsel Sorumlusu Coşkun Demirci, Genel Marmara Bölge Sorumlusu Emir Bilgin ve Mağaza 2.Müdürü Yağız Oğuzhan birlikte kesti. 


Gazete 43