Deniz İstanbul Mercan Evleri Beylikdüzü satış ofisi!

Deniz İstanbul Mercan Evleri Beylikdüzü satış ofisi! Deniz İstanbul Mercan Evleri Beylikdüzü satış ofisi!

Firma: Keleşoğlu İnşaat

Proje: Deniz İstanbul Mercan Konakları

Deniz İstanbul Mercan Evleri Beylikdüzü satış ofisi iletişim için 444 41 51 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Atatürk Havalimanı’na 17 kilometre mesafede olan projede çeşitli sosyal yaşam alanları bulunuyor.Beylikdüzü Deniz İstanbul Mercan Konakları'nda daireler 127 ile 213 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip. Proje 4 bin 500 konuttan oluşan Deniz İstanbul projesinin ilk etabı olarak inşa ediliyor. 


Deniz İstanbul Mercan Evleri Beylikdüzü satış ofisi telefon numarası 444 41 51 olarak belirlendi. Banka kredisiyle vade yapılabilen projede firma bünyesinde yüzde 25 peşinde, kalan kısım 60 aya kadar vadelendiriliyor. 


İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen  Deniz İstanbul Mercan Konakları  daire fiyatları 520 bin TL - 1 milyon 200 bin TL şeklinde belirlendi. Proje  Keleşoğlu İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor. 


Toplamda 300 adet dairenin satışa çıkacağı Deniz İstanbul Beylikdüzü Mercan Konutları 1 Aralık 2015 Salı günü basına tanıtılacak. Projede mağaza, kumsal, kafe-restoran, su sporları merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları gibi ortak kullanım alanları sunuluyor. 


Konutların 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandığı Deniz İstanbul Mercan Konakları deniz otobüsü iskelesine 7 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 17 kilometre, Taksim'e 30 kilometre yakınlıkta bulunuyor. Projenin 2 yıl sonra teslim edilmesi öngörülüyor. 


Deniz İstanbul Mercan Evleri Beylikdüzü satış ofisi 

Telefon : 444 41 51

Web: www.kelesogluholding.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor