24 / 09 / 2023

DenizBank Türkiye'de Yılın Bankası seçildi!

DenizBank Türkiye'de Yılın Bankası seçildi!

DenizBank Financial Times Grubu bünyesinde bulunan The Banke r'ın, bankacı ve analistlerin görüşlerine dayanarak yaptığı değerlendirme sonucunda 2014 yılında "Türkiye'de Yılın Bankası" ödülüne layık görüldü.

DenizBank'tan yapılan açıklamaya göre banka, Financial Times Grubu bünyesinde bulunan The Banker'ın, bankacı ve analistlerin görüşlerine dayanarak yaptığı değerlendirme sonucunda 2014 yılında "Türkiye'de Yılın Bankası" ödülüne layık görüldü. 


The Banker, yılın bankasını belirlerken, kurumların büyüme ve performans ölçütleri, yüksek karlılığı sağlamaya yönelik stratejiler, sektörde avantaj sağlayan yenilikçi uygulamalar, farklı kanallardan müşteriye götürülen hizmetler ve bankacılık hizmet ve ürünlerinin toplumun daha geniş kesimlerine ulaştırılması kriterlerindeki performansını göz önünde bulundurdu. 


Londra'da düzenlenen "The Bank of the Year Awards" töreninde ödülü DenizBank adına DenizBank Mali İşler Grubu Genel Müdür Yardımcısı (CFO) Suavi Demircioğlu aldı. 


Ödüle ilişkin değerlendirmelerde bulunan Demircioğlu, şunları kaydetti: 


"Kurum kültürümüzün DNA'sına işlediğimiz yenilikçilik anlayışımız, ortak aklımız ve takım ruhumuz öncülüğünde sektörümüze örnek olacak adımlar atmaya devam ediyoruz. Kısa süre önce Bank Administration Institute (BAI) ve ABD Bankalar Birliği (ABA) tarafından verilen 'Dünyanın En İnovatif Bankası' ödülü ile onurlandırılmamızın ardından, finans dünyasının kalbinin attığı bu organizasyonda Türkiye'de Yılın Bankası Ödülü'ne layık görülmenin kıvancını yaşıyoruz. 


Ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize sağladığımız faydaların yanı sıra uluslararası alanda kazandığımız itibarlı ödüller DenizBank Ailesi olarak bize gurur veriyor. Bu başarıları sürdürmek adına çıktığımız yolda hız kesmeden yenilikçi çalışmalarımızı sürdüreceğiz." Dünya

Geri Dön