Dev fuar bugün başlıyor!

Dev fuar bugün başlıyor!HABEV (Her Aileye Bir Ev, Her Girişimciye İşyeri) Fuarı, bugün Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda kapılarını açıyor. Fuara kimler katılıyor? Hangi projeler tanıtılacak?


Açılışını  TOKİ  Başkanı Erdoğan Bayraktar'ın yapacağı HABEV (Her Aileye Bir Ev Fuarı, Her Girişimciye İşyeri), 2. İstanbul Konut-İşyeri-Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı alıcı-satıcı ve finans kuruluşları üçgenini tek bir çatı altında buluşturuyor.

Emlak sektöründe mortgage'nin de devreye girmesiyle son dönemde yaşanan canlanma Türkiye genelinde her geçen gün yükselen bir ivme ile konut projelerine de hız kazandırdı. Yaşanan bu gelişmeler ise bu projelerin, ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyen tüketici ile buluşmasını da gündeme getirdi.

Ev sahibi olmak isteyenlerin Türkiye'deki tüm konut projelerini görerek bilgi edinebilecekleri, bütçelerine uygun kredi ve ödeme koşullarını öğrenebilecekleri HABEV, 2. İstanbul Konut-İşyeri-Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı 31 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda üç gün boyunca konut edinmede değişikliklere sahne olacak.

Gayrimenkul sektörünün altın çağını yaşadığı bu dönemde Ezgi-A Fuarcılık tarafından düzenlenen organizasyonda hedef, ihtiyaç sahiplerine anında cevap verebilmek.

Fuar, köprü vazifesi görecek

Seçimler sonrası elindeki parayı değerlendirmek ya da ev sahibi olmak isteyen halk inşaat ofislerini tek tek gezmeye başlayarak kendisine uygun projeleri seçmeye koyuldu. Zamandan tasarruf sağlamak amacıyla tek tek proje sahibi ofisleri dolaşmaya son verecek olan fuar İstanbul'un merkezinde düzenlenmesi ile de önemli bir avantaja sahip bulunuyor. Firmalar son teknoloji ile sağlıklı kentleşmeye uygun geliştirdikleri projelerini fuarda sergileme imkanına sahip olurken, fuar alanı içinde üç boyutlu maketler üzerinde evini beğenen tüketici aynı yerde bulunan finans kuruluşuna da giderek bütçelerine uygun kredi koşulları hakkında da bilgi sahibi olabilecek.

Fuarda ziyaretçileri konut tipleri açısından farklı çeşitler beklerken kullanabilecekleri banka kredisi ile de anında ev hayallerini gerçeğe dönüştürecekler. İstanbul dışında Avrupa-Asya birleşiminde Avrasya'daki konut projelerinin de sahne alacağı fuarda sahil şeridindeki yazlıklarda görücüye çıkacak.

Türk emlak sektörünün kalbinin attığı bir platform olarak hizmet verecek fuar,

HABEV, 2. İstanbul Konut-İşyeri-Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı, alıcı ve satıcıya bir araya getirerek gayrimenkul piyasasında yaşanan ivmenin daha da hareketlenmesini sağlayacak ve ev edinme alanında bir değişime sahne olacak.

HABEV, 2. İstanbul Konut-İşyeri-Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı katılımcı profili ''Yapılmış ve yapılmakta olan konut projeleri, Toplu konut inşa eden firmalar, Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları, Devremülk ve villa konutları pazarlama kuruluşları, Emlak şirketleri, Danışmanlık şirketleri, Kredi hizmeti veren kuruluşlar, finans şirketleri ve bankalar...''

Onbinlerce evden biri sizin olabilir...

Firmaların, Türkiye genelinde oluşturdukları yeni yaşam alanlarını ve standartlarını ortaya koyabileceği fuar, ayrıca sektörün gücünü yansıtması açısından da önemli bir yer tutuyor. Birçok farklı firmanın katılımcı olarak bulunduğu fuarda birbirinden ilginç ve özel projelerinde ilgi odağı haline gelmesi bekleniyor. Birçok farklı inşaat firmasının oluşturduklar onbinlerce konutluk projeleri ile buluşmak istiyorsanız HABEV (Her Aileye Bir Ev Fuarı, Her Girişimciye İşyeri), 2. İstanbul Konut-İşyeri-Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı'nı ziyaret etmeniz yeterli.

 2. İstanbul Konut, İşyeri, Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı

Katılımcı Listesi

ADS Yapı Market, Akademi Emlak Gazetesi, Altın Anahtar Dergisi, AR-EL Gayrimenkul,

Arena Fuarcılık, BASF Yapı Kimyasalları San A.Ş., Beyaz Konut İnşaat Taahhüt San. Tic. A.Ş., Buy From Developer (BFD), Çağdaş İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti., Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Emlak Pazarı, Finansbank, Garanti Koza Gayrimenkul Geliştirme ve Tic. A.Ş., Genel Sigorta, Ispartakule, İlker Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti., İnşaat&Yatırım-Anba Anadolu Basın Ajansı Bilişim İnşaat, İstanbul FM - SD Müzik Prodüksiyon Turizm,

Konut Dergisi - Sarnıç İletişim Hizmetleri, Konut Vizyon - İlke Medya, Kuleli Evler, Mavi Gayrimenkul, Mutlu İnşaat Taşımacılık San. ve Tic. A.Ş., Odak Araştırma, Ofton İnşaat Turizm ve Yatırım San. Tic. A.Ş., Ömer Okutan Group, Referans Gazetesi, REIDIN.com,

Remax Pera, Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş., Turkish Daily News, Türkiye Halk Bankası A.Ş., Ünal İnşaat Turizm ve Ticaret Limited Şirketi, Yılmazkaya Şirketler Grubu, Yükselen İnşaat A.Ş.,

2. İstanbul Konut, İşyeri, Gayrimenkul ve Kredilendirme Hizmetleri Fuarı

Projeler Listesi

Akçay Konutları, Albayrak Mavişehir 2,  Ankara  Eryaman, Ankara Mamak, Beyaz Saray, Beyaz Vadi Evleri, Beyaz Vadi Evleri, Beyaz Yıldız, Bitez Çağdaş Homes Bitez, Bitez Park Mansions Bitez, Bitez Valley Homes Bitez, Bozoğlu Mavişehir Evleri, Burgazkent, Clearview Homes Türkbükü, Dilman Towers, Dilman Towers - Teknik Yapı, Dreamcity Çerkezköy, Elysium Cool, Galav Sitesi, Göztepe-Teknik Yapı, Green Valley Homes Yalıkavak, İdealist-Kent, Ispartakule, Kaplıca Projesi (7 Adet), Kartal III - Teknik Yapı, KentPlus Ataşehir, KentPlus Mimarsinan, Kırşehir-Muhteşem Bir Şehir, Kirazlı Konaklar, Koza Evleri, Koza Ispartakule Evleri, Koza Plaza, Kuleli Evler, Loca Bodrum, Loca Yalı