19 / 08 / 2022

Devlet 600 lira bayram harçlığı dağıtıyor! Herkes faydalanacak! Başvurular başladı hemen kaydolun!

Devlet 600 lira bayram harçlığı dağıtıyor! Herkes faydalanacak! Başvurular başladı hemen kaydolun!

Aile Destek Programı ile 5 milyon haneye bir yılda 15 milyar TL'lik maddi destek veriliyor. Devlet tarafından sağlanan bu desteğin başvuru detayları vatandaşlar tarafından merakla takip ediliyor. Hane başına 450-600 TL bayram harçlığı! Başvurular devam ediyor! İşte detaylar...Devlet tarafından 12 ay boyunca aylık olarak hesaplara yatırılacak Aile Destek Programı ödemelerinin detayları netleşti. Geçtiğimiz günlerde başvuruların başlamasının ardından gözler ödemelere çevrildi. İlk ödemelerin Kurban Bayramı öncesinde yapılması bekleniyor. Bayram harçlığı niteliğinde olacak ilk ödemeleri bekleyen vatandaşlar, başvuru aşamasına yönelik detayları araştırmaya başladı. Peki, Aile Destek Programı başvuru nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir? İşte yanıtı....

Devlet 600 lira bayram harçlığı dağıtıyor! Herkes faydalanacak! Başvurular başladı hemen kaydolun!

AİLE DESTEĞİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İhtiyaç sahibi her vatandaş destekten faydalanacak. Mevcutta sosyal destek yardımı alanlar da destekten yararlanacak. Hiçbir sosyal yardım almayan vatandaşlar da başvuru yapabilecek.

DESTEK NE KADAR SÜRE VERİLECEK?

Söz konusu destek 12 ay boyunca düzenli olarak verilecek. Peki Aile Destek Programı kaç TL olarak hesaplara yatacak, başvuru nereden ve nasıl yapılacak? İşte tüm soruların yanıtı...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.