Doğa Teras Evleri'nin yüzde 70'i tamamlandı! Son 20 daire! 300 bin TL'ye 2+1!

Doğa Teras Evleri'nin yüzde 70'i tamamlandı! Son 20 daire! 300 bin TL'ye 2+1!

ENA Gayrimenkulün Kemerburgaz Göktürkte hayata geçirdiği Doğa Teras Evlerinin yüzde 70i tamamlandı. Mart 2012de sahiplerine teslim edilecek olan Doğa Teras Evlerinde, son 20 daire ise sahiplerini bekliyor...


ENA Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Doğa Teras Evleri, Mart 2012de sahipleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ekim ayı itibariyle projenin yüzde 70i tamamlanırken, son 20 daire sahipleriyle buluşmayı bekliyor. Doğal bir yaşam alanının sunulduğu Doğa Teras Evlerinde özellikle güneş enerjisiyle aydınlatmaya büyük önem veriliyor. Tüm ortak alanların bu şekilde aydınlatıldığı Doğa Teras Evlerinde böylelikle artan karbon salınımının azaltılması amaçlanıyor. 2 bloktan meydana gelen proje 1810 metrekarelik alanda yükseliyor. Temmuz 2010'da temeli atılan proje kapsamında 63 konut yer alıyor...

ENA Gayrimenkul Kurucu Ortağı Edi Edgar Duek de, Doğa Teras Evlerinin Mart 2012de sahiplerine teslim edileceğini hatırlatarak dairelerin birçoğunun alıcı bulduğuna dikkat çekti. Bu deneyimden faydalanmak isteyen herkesi Doğa Teras Evlerine davet eden Duek, Şu anda proje tam istediğimiz yönde gidiyor ve planın %70i tamamlandı. Geldiğimiz aşamada 43 daire satıldı. Evlere doğayla iç içe olmak isteyenlerin ilgisi büyük. Metrekare fiyatlarıyla ilgili ise, 2900 TL ile 4200 TL arasında değiştiğini söyleyebilirim. Doğa Teras Evleri başından beri, çağdaş insanın sahip olmayı arzu ettiği evleri, yaşanabilir bir çevrede modern tekniklerle ve kaliteden ödün vermeden inşa etmeyi hedefledi. Mart ayında Doğa Teras Evleri projesini teslim ettikten sonra yeni projeler üzerinde çalışarak ENA Gayrimenkul farkını yaşatmaya devam edeceğiz. şeklinde konuştu.

63 daireden oluşan Doğa Teras Evlerinde stüdyo daireden, 4+1 daireye kadar farklı konumda birçok daire bulunuyor.

Doğa Teras Evlerinde yer alan 1+0ların fiyatları 170 bin TLden; 1+1lerin fiyatları 225 bin TLden; 2+1lerin fiyatları 300 bin TLden; 3+1lerin fiyatları 500 bin TLden; 4+1lerin fiyatları da 770 bin TLden başlıyor.

Peşin alımlarda yüzde 15 iskonto uygulanan projede firma bünyesinde 60 ay sıfır faizle vadelendirme yapılıyor.

Terasındaki infinity havuzunun eşsiz doğa manzarasıyla bütünleştiği Doğa Teras Evlerinde havuz keyfi gün boyu, kesintisiz sürüyor. Doğa Terasın B Blok çatısında yer alan sosyal alanda kafe-bar ve açık havuz, A Blokta ise yaşam alanı, fitness salonu, sauna, pilates ve yoga salonu ile erkek ve kadınlar için soyunma odaları bulunurken, çocuklar için de kapalı-açık oyun parkları var.

0212 322 26 26

 

www.enagayrimenkul.com

 

 Kübra Genç/Emlakkulisi.com