01 / 02 / 2023

Dolar bugün ne kadar? 6 Ekim 2022 dolar kaç TL? İşte dolar kurunda son durum!

 Dolar bugün ne kadar? 6 Ekim 2022 dolar kaç TL? İşte dolar kurunda son durum!

Dolar, 6 Ekim Perşembe günü ne kadar şeklinde araştırmalar vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Piyasalardaki son durum ne? İşte merak edilen 6 Ekim Perşembe günü dolar dolar kuru…Dolar bugün ne kadar? Piyasalardaki durum ne? Dolar ve eurodaki son veriler takip ediliyor. Piyasaların açık olduğu haftanın dördüncü gününde yani 6 Ekim Perşembe günü piyasaların dördüncü işlem günü nasıl noktaladı? Dolar/TL, güne yükselişle başlamasından sonra 18,60 seviyelerinde işlem görüyor. İşte 6 Ekim Perşembe günü dolar kuruna dair merak edilen tüm detaylar…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen hafta yaptığı açıklamada politika faizinin yıl sonuna kadar tek haneye inmesi gerektiğini açıklamıştı. Merkez Bankası son iki toplantıda faizi iki puan düşürerek yüzde 12'ye çekmişti.

Goldman Sachs da Merkez Bankası'nın faizleri düşürmeye devam edeceğini bekliyor ve yıl sonuna kadar her ay 100 baz puan faiz indirimi öngörüyor.

 Dolar bugün ne kadar? 6 Ekim 2022 dolar kaç TL? İşte dolar kurunda son durum!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön