Dumankaya Adres Lobi'de son 10 dükkan! 232 bin liraya!

 Dumankaya Adres Lobi'de son 10 dükkan! 232 bin liraya! Dumankaya Adres Lobi'de son 10 dükkan! 232 bin liraya!

Firma: Dumankaya İnşaat

Proje: Adres Lobi

Daire satışları tamamlanan Tuzla Adres Lobi projesi Dumankaya İnşaat imzası taşıyor. Kalan 10 dükkanın alıcısını beklediği projede minimum fiyat 232 bin lira olarak belirlendi
Adres Lobi projesi  Dumankaya İnşaat  güvencesiyle Tuzla Aydınlı bölgesinde hayata geçirildi. 527 konut ve 41 mağazadan oluşan Tuzla  Adres Lobi  projesinde 3 blok yer alıyor. İçerisindeki tüm konutların satıldığı projede kalan 10 dükkan için satış süreci devam ediyor. Tuzla Adres Lobi Çarşı; marketten butiğe, kuaförden kuru temizlemeye farklı alanlarda hizmet veren mağazalarıyla bölgenin her ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlandı.


Dumankaya Adres Lobi’de minimum dükkan alanı 71 metrekareden başlangıç gösterirken fiyatlar da 232 bin liradan başlıyor. Projede 124 metrekareye ve 453 bin liraya kadar dükkan bulmak mümkün. Projenin ödeme planında dükkan bedelinin yarısı peşinat olarak ödeniyor diğer yarısı ise banka kredisi ile ödenebiliyor. Projede ödenen peşinat miktarına teslim tarihi olan Aralık ayına kadar taksit uygulanabiliyor.


Sabiha Gökçen’e 5 dakika, Pendik feribot ve deniz otobüsü ise 10 dakika uzaklıkta bulunan Dumankaya Adres Lobi’de kafeterya, fitness center, sauna ve hamam ile toplantı odaları yer alıyor.


444 7 222

0216 393 08 86

http://www.dumankaya.com

Gülay ODABAŞI
projeye sor