Dumankaya İKON'da 108 bin TL'ye!

Dumankaya İKON'da 108 bin TL'ye!

149 metrelik üçüz kulelerden oluşan Dumankaya İKON'da fiyatlar 108 bin TL'den başlıyorDumankaya İnşaat'ın Göztepe'de hayata geçirdiği Dumankaya İkon projesi, 149 metrelik üçüz kulelerden oluşuyor.

Dumankaya İKON'un 12 ve 22. katlarında seyir terası ve bahçeleri bulunuyor.

Dumankaya İKON, TAGO Mimarlık tarafından tasarlanan özgün mimarisiyle şehrin yeni sembollerinden biri olmaya hazırlanıyor.

41'er ve 40 katlı 3 kulenin birleşmesinden oluşan Dumankaya İKON, 1.022 rezidans daire ve 31 home office olmak üzere toplam 1.053 konuttan oluşuyor.

Dumankaya İKON'da stüdyo ve 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dubleks ve loft tipi daireler mevcut.

Projede fiyatlar 108 bin TL'den başlayarak 515 bin TL'ye kadar yükseliyor. Peşin ödemelerde yüzde 4 indirim yapılıyor. Ayrıca yüzde 25 peşinatla TEB ve Garanti Bankası'ndan 36 aya 0.99 faizle kredi kullanılabiliyor.

Dumankaya İKON'da rezidans hizmetleri kapsamında business lounge'tan laundry'e, teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetlerinden güvenliğe geniş bir hizmet yelpazesi sunulacak.
Kapalı otoparkın bulunduğu proje, fitness center, futbol ve basketbol sahaları, kapalı, açık ve çocuk havuzları gibi zengin spor olanaklarıyla dikkat çekiyor. Daireler de klima alt yapısı, pay ölçerli merkezi ısıtma, 22. kattan sonra havalandırma sistemi ile projede 24 saat güvenlik ve kamera sistemleri gibi özellikler bir arada sunuluyor. Ayrıca, projenin giriş katlarında alışveriş birimleri, güzellik salonu, kuru temizleme, kafeterya gibi birimler de  mevcut.

Dumankaya İKON; CarrefourSA, Metro Gross Market, Optimum, Palladium gibi AVM'ler, Medical Park, Kadıköy Şifa, Acıbadem, Memorial, Yeditepe gibi hastaneler, Marriott Hotel, Bostancı Greenpark gibi beş yıldızlı oteller ile diğer önemli sosyal merkezlerin de çok yakınında bulunuyor.

Projenin 2012 Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

www.dumankaya.com
0216 444 72 22

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com