Duygu Meltem Yalçınkaya'dan yeni projesinde kadınlara özel yüzde 50 indirim!

Duygu Meltem Yalçınkaya'dan yeni projesinde kadınlara özel yüzde 50 indirim!

Yaptığı televizyon programlarında 4 yılda 10 bin daire satarak izleyenleri tarafından "Emlak Kraliçesi" lakabını alan Duygu Meltem Yalçınkaya yeni projesinde kadınlara yüzde 50 indirim yapıyor...


4 yıl önce bir bant yayınla başlayan yolculuğunda bin 500 canlı ve bant yayın yaparak 10 bin daire sattığını söyleyen Duygu Meltem Yalçınkaya, "Artık neredeyse kendim inşaat yapıyorum. "Bayan müteahhit oldum" diyerek çıkabiliyorum izleyicilerimin karşısına" diye konuştu. 


'Yüzde elli indirim var' 

Yeni projelerinden de bahseden Yalçınkaya, "4 yıldır ekranda olan bir bayan sunucu, anne ve eş olarak 'önce bayanlar' dedim ve sadece bayanlara tapu verme kararıyla Kuşadası Davutlar'da bir termal projesi inşa etmeye başladım. 


Erkekler 'ille de ben alacağım tapuyu' derlerse yüzde 100 pahalıya alıyorlar evi' dedik. Bu konuda iki tane lansman geliştirdik. 'Sadece bayanlara tapu' dedik. Yüzde 50 primle lansman çıkış fiyatı yaptık. '7 ay sonra tesisimiz bittiğinde evimiz yüzde 100 zamlanacak ve değer kazanacak' dedik. Ayrıca ev alan bayanları Umre'ye gönderiyoruz" şeklinde konuştu.


Şok Gazetesi