Ebebek, 176. Mağazasını Ankara Bilkent Center AVM’de açtı!

Ebebek, 176. Mağazasını Ankara Bilkent Center AVM’de açtı!Her geçen gün mağazalarına bir yenisini daha eklemeyi sürdüren Ebebek, 176. Mağazasını Ankara Bilkent Center AVM’de açtı.


Her geçen gün mağazalarına bir yenisini daha eklemeyi sürdüren ebebek, salgın döneminde de bebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Marka, 176. mağazasını  Ankara  Bilkent Center AVM’de açarak bebeveynlerle bir araya geldi.

Bebeklere ve annelerine yönelik zengin ürün çeşitleriyle onların alışverişteki adresi olan ebebek, mağaza sayısını artırmayı sürdürüyor. Yüzlerce markanın binlerce ürününü aynı çatı altında bir araya getiren marka, başkent Ankara’daki mağazalarına bir yenisini daha ekleyerek bebekli ailelerin en hassas süreçlerinde onlara yol arkadaşı oluyor.

Ebebek, 176. Mağazasını Ankara Bilkent Center AVM’de açtı!

Marka, içerisinde bulunulan zorlu pandemi sürecinde de bebeveynlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tek bir çatı altında karşılama gayesiyle mağaza açılışlarına devam etti. Yasal yönlendirmeler doğrultusunda aldığı tüm önlemler ile kapılarını ziyaretçilerine açmayı sürdüren marka, yeni açılan mağazasıyla birlikte Türkiye’de tam 176 bebek ürünleri mağazasına sahip oldu.

Güler yüzlü kadrosu, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatları, uzman bilgisi ve alışveriş sonrası desteğiyle 2001'den itibaren faaliyet gösteren marka, yeni mağazası Ankara Bilkent Center AVM’de ziyaretçilerini karşılayacak.

Ebebek 174. mağazasını Ankara Cepa AVM’de açtı!