Efor AVM, basına ve perakendecilere tanıtıldı!

Efor AVM, basına ve perakendecilere tanıtıldı!Efor Gayrimenkul tarafından Aksaray şehir merkezinde otuz milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Efor avm basın mensupları ve perakendecilerin katılımı ile tanıtıldı. Tanıtım toplantısı Aksaray Eras otel 'de gerçekleşti


Tanıtım toplantısında söz alan Efor Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali şžENER;
Aksaray iline yatırım yapma kararı aldığımız tarihten itibaren, yerel yönetim, yerel basın ve Aksaray halkının büyük desteği ve ilgisini gördük. Projemiz daha tamamlanmadan rezidans ve ofis bloklarının satışını gerçekleştirdik. Bu da bizi cesaretlendirdi ve mutlu etti, projenin geldiği son noktada ise bugüne kadar yaptıklarımızı sizlerle değerlendirmek istedik. Alışveriş merkezimizin açılışı için geri sayım başladı, açılış tarihini çok yakın bir zamanda sizlerle paylaşacağız. Açıldığı günden itibaren 600 kişi istihdam edilecek alışveriş merkezimizde, çalışanların tamamı Aksaray 'dan olacak bu da şehirdeki istihdama katkı sağlayacaktır. şžimdiye kadar alışveriş için çevre illere giden halkımız bundan sonra tüm ihtiyaçlarını konforlu ve güvenli bir ortamda sağlayacaktır, dedi.

Tanıtımda söz alan Efor avm 'nin kiralamasından sorumlu İdeas Danışmanlık genel müdürü Sibel KARDEşžLER;
İdeas Danışmanlık olarak Pazarlama ve Yönetim Danışmanlığına 2011 yılının Ocak ayında başladığımız Aksaray Efor AVM 'nin gerek lokasyon gerekse kiralama ve açılış süreçleri hakkında siz değerli basın mensuplarına detaylı bilgi vermek amacıyla bu toplantıyı hazırlamış bulunuyoruz. Öncelikle Aksaray ve Efor Avm hakkında Projeye ve lokasyona ait bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

AKSARAY :
Ankara, Niğde ve Konya üçgeninde kalan Aksaray tarihi İpek Yolunun önemli geçitlerinden biridir. Tarihi zenginlikleri, bölge halkının gelir seviyesi ve şehrin döviz girdisi baz alındığında yatırım için ‘ 'FIRSAT ' ' denilecek nitelikte bir konuma sahiptir. Aksaray ilinin nüfusu yaklaşık 450.000 kişi seviyesindedir.

şžehrin Merkezinde Yükselen Değer :
AVM 'ye yürüme mesafesinde 200.000 kişi, 2-10 km (araç ile 5 dk) mesafede 100.000 kişi, 10-20 km (araç ile 10-12 dk) içinde 35.000 kişi yaşamaktadır. Bu veriler ışığında Efor AVM 'nin potansiyel ziyaretçi sayısını 450.000 kişi olarak değerlendirebilmek mümkündür. Bölgede Efor Avm statüsünde başka bir AVM bulunmamaktadır. Bu anlamda rakipsiz olan projemiz marka karması göz önüne alındığında rakipsizliğini perçinleştirmektedir. Aksaray alış-veriş alışkanlığı bakımından ihtiyaçlarının büyük bölümünü çevre illerdeki AVM 'lerden karşılamaktadır. Efor Avm çekim gücü, mimarisi, yerli ve yabancı sektörünün lider markalarıyla Aksaray halkının vazgeçilmez uğrak yeri olacak, Aksaray 'a canlılık ve ‘ 'Efor ' ' katacak.

AKSARAY EFOR AVM:
Toplam İnşaat Alanı  : 44.000 m ²
Avm Kiralanabilir Alanı  : 18.000 m ²
Rezidans Alanı    : 5.800 m ²
Ofis Alanı    : 5.800 m ²
Otopark Alanı    : 500 Araç
Oyun Eğlence Alanı  : 1.000 m2
Ana Kiracı    : Kiler Hiper Market (2.150 m ² ), L C W (1.500 m ²)
                                                                        Rodi Mood (590 m ²), Teknosa (410 m ²)

Açılışa Hazırlanan Yerli ve Yabancı Markalardan Bazıları:
Kiler Hiper Market, L C W, Teknosa,   Rodi Mood, Defacto, Koton, Colin 's Adil Işık, Fabrika, Altın Yıldız, Network, LG Elektronic, US POLO, Atasay, Saat&Saat, Euromoda, DRY Center, Peyman Kuruyemiş, Es Turizm, Mavi Jeans, Kanz, Seçil Bayan Giyim, Aksaray Pastanesi, Gönül Kahvesi ve Sultanahmet Köftecisi 'dir.

Aksaray 'ın Yeni Simgesi:
Gıda 'dan giyime, elektronikten, oyun eğlence alanına her türlü ihtiyaca cevap verecek olan Efor AVM 2011 yılının Haziran ayının 2. Haftasında Aksaray 'ın tam kalbinde hayat buluyor. 1.000 m ² oyun eğlence alanı, cafeleri, pastaneleri, açık teras alanları ve doyumsuz lezzetlerin tadılacağı Fast Food Katı ile Efor AVM Aksaray 'ın vazgeçilmez uğrak yeri olacak.