Ege-koop Spil Ormanları'nda arsa satıyor

Ege-koop Spil Ormanları'nda arsa satıyor Ege-koop Spil Ormanları'nda arsa satıyor

Ege Koop, Spil Ormanları mevkiinde 319 metrekare ile 673 metrekare arasında büyüklükleri değişen arsalarını satışa çıkardı

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Ege-koop, Çevre Bakanlığı'nın spor ve sağlık merkezi ilan ettiği doğa harikası Spil Milli Parkının yanı başında yer alan imarlı arazilerini satışa çıkardı. Büyüklükleri 319 metrekare ile 673 metrekare arasında değişen altyapılı 57 arsa sıfır faiz ve 24 ay taksit imkanı ile satışa sunuldu.
Arsalarda elektrik, yol, istinat duvarı, içme suyu, kanalizasyon, paket arıtma sistemi dahil olmak üzere tüm alt yapı hizmetleri bulunuyor. Arsaların fiyatları 75 bin TL'den başlıyor. mimari projeler Ege-koop tarafından çizdiriliyor.
 
SPİL Ormanları
Spil Dağı, Ege Bölgesinin doğal güzellikleri, mitolojik tarihi, birbirinden özel bitki örtüsünü barındıran florası ile gözde yaşam merkezlerindendir.  İzmir  Kemalpaşa'ya 19 km, Bornova'ya 33 km, Manisa'dan 24 km uzaklıkta yer alan SPİL, kanyonlar, vadiler, inler, mağaralar, dolinler ve lapyalar gibi karstik oluşumları ile ünlüdür.

Çam, ardıç, kavak, ceviz, kızılağaç, karaağaç ve meşe ağaçlarından meydana gelen bölgenin zengin bitki türleri yanında, milli parkta bilimsel araştırmalarla belirlenen 20'den fazla endemik bitki türü bulunmaktadır.

Spil Dağı Milli Parkı değişik jeolojik oluşumlar, zengin flora ile tarihi ve mitolojik özelliklerin bir arada, doğal ve kültürel peyzajın en güzel örneklerinin sergilendiği bir alandır. Ağlayan Kaya, Dulkadın mevkiindeki eskiden yerleşim yeri olarak kullanılan mağaralar ilgi çekici ve görülmesi gereken diğer özelliklerdir.

Park, bölge halkının rekreasyon ihtiyacını gidermektedir. Arazinin jeomorfolojik yapısı dağcılık sporuna uygundur. Aynı zamanda doğa yürüyüşleri ve atıcılık sporları da yapılmaktadır. Milli parkın Atalanı mevkiinde düzenlenen günübirlik ve kamp alanı bölge halkının yaz-kış rekreasyon ihtiyacını büyük ölçüde karşılamaktadır
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

 
 

 


 

pus