09 / 08 / 2022

Ege Seramik'e Markalaşmada Liderlik ödülü!

Ege Seramik'e Markalaşmada Liderlik ödülü!

Ege Seramik açıklamasına göre, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Ekonomi Bakanlığı'nın katkılarıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası etkinliği, iş adamları, girişimciler, mucitler ve diğer konukların katılımıyla gerçekleştirildi.Ege Seramik, Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında "Markalaşmada Liderlik" ödülüne layık görüldü.


Ege Seramik açıklamasına göre, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Ekonomi Bakanlığı'nın katkılarıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası etkinliği, iş adamları, girişimciler, mucitler ve diğer konukların katılımıyla gerçekleştirildi.


Etkinlik kapsamında verilen "Markalaşmada Liderlik" ödülü, geliştirdiği ürünler ve verdiği satış sonrası hizmetlerde son teknoloji kullanmasından dolayı Ege Seramik'in oldu. Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İbrahim Polat Holding Üst Yöneticisi (CEO) Baran Demir, Ege Seramik'in ödülünü Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin elinden aldı.


Ege Seramik CEO'su Demir, inovasyon süreci adına önemli işler yaptıklarını ve şirketin kurulduğu günden itibaren Türkiye'nin markalaşması yolunda önemli adımlar attıklarını dile getirdi. Markalaşmanın yıllar alan bir süreç olduğuna vurgu yapan Demir, şu ifadeleri kullandı:


"Bu günlere kolay gelmedik. Markalaşmak başka, itibarını koruyabilmek ise daha başka bir süreç. Karşılaştığımız her zorlukta ülkemize kattığımız değer, çalışanlarımızın bize inançları ve hedeflerimiz aklımıza geldi. Hiç durmadan ürettik. Markamıza bağlılığı artıracak ve değer katacak yaratıcı faaliyetlerle satış kanallarımızı genişlettik. Ege Seramik, bu çabalarımızın karşılığında Türkiye'nin yurt dışında bilinen ilk 100 markası arasına girdi.


Aldığımız Markalaşma Liderlik Ödülü bizi gururlandırdı ve hedeflerimize ulaşma yolunda büyük motivasyon kaynağı oldu. Yeni neler yapabiliriz düşüncesini hiç unutmadan hep daha ileriye nasıl gideriz sorusunu kendimize sorduk. Bizi bu noktaya hedeflerimiz taşıdı. Şu an sektöre birçok yenilik getirmiş en deneyimli firmalarından biriyiz. Bugün yaptığımız çalışmalarımızın meyvesini topluyoruz. Birikimlerimizi yeni nesillere aktarmak en büyük amacımız. Aldığımız ödülde emeği bulunan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim."


AABu haber Sabah Gazetesi'nde şöyle yer aldı:Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM), Ekonomi Bakanlığı'nın katkılarıyla düzenlediği Türkiye İnovasyon Haftası'nda "Markalaşmada Liderlik" ödülü Ege Seramik'e geldi. Ödülü Ege Seramik adına Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkanvekili ve İbrahim Polat Holding CEO'su Baran Demir, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin elinden aldı. Ege Seramik'in Türkiye'nin yurtdışında bilinen ilk 100 markası arasında yer aldığını hatırlatan Baran Demir, Markalaşma Liderlik Ödülü'nün kendilerini gururlandırdığını dile getirdi.