Ege Yakası satış ofisi!

Ege Yakası satış ofisi! Ege Yakası satış ofisi!

Firma: Eviya Gayrimenkul

Proje: Ege Yakası

Sinpaş GYO iştiraki Eviya Gayrimenkul tarafından inşa edilen proje toplam 378 adet daireden oluşuyor. Ege Yakası satış ofisi telefon numarası 444 1 440 olarak belirlendi.


Ev seçeneklerinin 2 oda 1 salon, 2,5 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon bahçeli ve teraslı gibi alternatiflerle dizayn edildiği projede inşa çalışmalarının 2016 yılı Ekim ayında tamamlanması planlanılıyor.


İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı'da inşa edilen  Ege Yakası  projesi Sinpaş GYO iştiraki  Eviya Gayrimenkul  tarafından inşa ediliyor.


Konut büyüklüklerinin 99 metrekareden başlayıp 176 metrekareye kadar yükseldiği projede satış ofisi için telefon numarası 444 1 440 olarak belirlendi.


Ege Yakası projesinde ortak seçeneklerine göre projede meyve bahçeleri, mini bağlar, ticaret alanı, yaz kış kullanılan panoramik havuz, spor alanları, çocuk oyun alanları, kafeler ve 20 - 25 metrekarelik bahçeler bulunuyor.


Ödeme koşullarına göre yüzde 5 peşinat ödendiğinde 48 ay vadelendirme sağlanan proje toplam 378 adet daireden meydana geliyor.


Ege Yakası satış ofisi!

Tel: 444 1 440

www.sinpas.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor